Chcem byť mníška

joozkaa10
9. feb 2021

nedávno ma opustil môj priateľ s ktorým som bola 8 rokov a som úplne zúfala a mám duchovný pocit že to tak Ježiš Kristus chcel a tak mám často pomyslenie na to sa oddať bohu a slúžiť mu. avšak moji rodičia mi v tom chcú zabrániť aj keď už mám skoro 30 rokov neviem čo mám robiť nechcem sklamať rodičov ale ani boha.

gulka123
9. feb 2021

@joozkaa10 ahoj... ja si myslím, že len ty sama vieš čo je pre teba správne... Sprav to čo cítiš, že je správne... 🥰

andri7
9. feb 2021

@joozkaa10 nedávno som na ytb natrafila na tieto videá... skús si ich popozerať a ak.. ozvi sa jej... možno Ti pomôže nájsť cestu...
https://www.youtube.com/channel/UCzrrdkbf74RhYp...

joozkaa10
autor
9. feb 2021

@andri7 ďakujem veľmi si to cením

andri7
9. feb 2021

@joozkaa10 Hlavu hore. Tvoj život je tvoj a žiješ ho preto, aby si bola šťastná.
Nie si ho dlžná nikomu, len sebe.

malinoismum
9. feb 2021

@joozkaa10 mníška a ostatným ironicky radis aby nechodili na verejnosť a stipec na nos? Zasa sa niekto nudí...

ivanizna
9. feb 2021

Ty chceš byť mníška??! No nebuď trapka. Tak toto nie je žiaden "mníškovský" láskavý prístup, keď si tu 17 ročnému dievčaťu, ktoré má problém so zvláštne zapáchajúcim potom poradila, citujem "odporúčam nechodiť na verejnosť a štipec na nos". Chýba ti láskavosť, si asi zahľadená až príliš do seba, keď niečo také zo seba vylúdiš. Rodičia asi vedia, prečo ťa odhovárajú a boli by sklamaní, lebo tí ťa poznajú veľmi dobre.

malinoismum
9. feb 2021

@ivanizna Tuším sme ju spoločne odhalili 😅😅😅🤨

ivanizna
9. feb 2021

@malinoismum Odpadnem!! 😂😂😂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joozkaa10
autor
9. feb 2021

@ivanizna to z toho potu

joozkaa10
autor
9. feb 2021

@beata_k nie nemožem pretože chcem priateľku a to je hriech takže jedina cesta je boh

janai1
9. feb 2021

Dobrý vtip na večer 🤣

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanizna
9. feb 2021

@joozkaa10 No, Jožka, ale veď ja som ťa predsa pochopila, len aby na teba náhodou niekde kríž nespadol, ty dobrota.

joozkaa10
autor
9. feb 2021

@beata_k piše sa to s S

euka210
9. feb 2021

@joozkaa10 len aby to nebola len naplast na zranenie.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
9. feb 2021

Tie decka sa fakt uz nudia doma

paja003
9. feb 2021

Nechcem rýpať, neviem či si tu niekto robí srandu, alebo je to naozaj... ale ak chceš byť mníška, nevieš, že Boh sa píše s veľkým B? Z toho by sa nemala robiť zábavná diskusia!

viikkki
9. feb 2021

Ty si fakt divna nie zato ze chceš byt mníška ale podľa pisania😐

joozkaa10
autor
9. feb 2021

@paja003 janežartujem toto je pre mna velmi seriózna téma

leuchtturm
9. feb 2021

tak kontaktuj nejaky zensky klastor a tam ti vysvetlia, ako sa tam dostanes.

lalenka33
9. feb 2021

Neboj sa Jožka zachvílu sa aj druhý stupeň dostane do škôl inak z takých ako ty vyrastú totálny hlupáci a Slovensko zanikne.

katka2505
9. feb 2021

Bože,nech už otvoria školy.🤦🤦🤦🤦

thewitch
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa4
10. feb 2021

@ivanizna prosim ťa , ako sa dá pozrieť na ostatné príspevky ktoré tu napíše niejaka osoba( nemyslím zrovna túto autorku témy ale celkovo) Ja ked kuknem na profil vôbec nič také tam nevidím.

veronikaszabova
10. feb 2021

@ninusa4 pod komentami je "hladat v diskusiach na koniku....". Tam si das nick a vyhlada ti prispevky

ninusa4
10. feb 2021

@veronikaszabova ahaa 😀 ďakujem

teleskop
10. feb 2021

@joozkaa10 ked to tak citis rob to, ale byt mniskou za to ze ta opustil priatel a je ti smutno....potom to v tej cirkvi vyzera ako to vyzera....