Je podla vás tento postup správny?

lilly24
19. apr 2016

Dala som v praci vypoved, momentalne som na PN. Veduca v mojom uz byvalom zamestnani mi odmietla dat stravne listky, odmietla aj podpis vypl.pasky, nemam este ani zapoctovy list. chcem sa spytat, ci je postup nadriadenej spravny alebo nie. vopred dakujem za kazdu jednu odpoved

milota164
19. apr 2016

vyplatnu pasku aj zapoctovy list ti musi dat. co sa tyka listkov tak ak vam davaju spatne tak by ti mali dat na ktore mas este narok

zornicka409
19. apr 2016

http://www.mzdovecentrum.sk/clanok-z-titulky/po... zapoctovy list je zamestnavatel povinny vydat...tu je o tom clanok

rondicka
19. apr 2016

Ak si dala vypoved, stravne listky su povinni vyplatit za dni,ktore mas odrobene.nerataju sa samozrejme za dni PN.ak Ti nevyplatia,podaj. Podnet na inspektorat prace.zo zakona mas na to narok

cerez
20. apr 2016

Výplatnú pásku ti musí dať. Stravné lístky sú vyplácané spätne za predošlý mesiac. Tak ak si pracovala v marci, tak ti ich musí dať. Nám ich dávajú za nočné služby. Ak som PN alebo mám dovolenku či OČR, tak za tie nočné v tom čase nedostávam. Zápočtový list ti bude musieť dať.

lorela
20. apr 2016

Len opravím, aj za dni PN (podľa kolektívnej zmluvy) môže zamestnávateľ vydávať stravné lístky, dokonca za všetky pracovné dni v mesiaci. Treba si zistiť, či máte nárok na stravné lístky aj počas práceneschopnosti, príp. dovolenky.

mata1001
20. apr 2016

Mas narok na stravne listky za kazdy odrobeny den,ked ich mate vyplacane mesiac dozadu...zapoctovy list ti musi dat a tak isto mas narok aj na vyplatnu pasku...ked ti toto odmieta dat aj ked nechapem aky ma dovod,chod za jej nadriadenym...popripade ako tu bolo spominane na inspektorat prace...nechapem co ma z toho ze ti to neda...