Neviem sa zaradiť do pracovného kolektívu

6. apr 2022

ahojte, v mojej aktuálnej práci som už 5 rokov, ale stále mám pocit, že si neviem nájsť cestu k vlastným kolegom.. nie sú to žiadni zlí ľudia ani nič podobné, ale vždy, keď sa s nimi bavím, po chvíľke mám pocit, že už si s nimi nemám čo povedať... proste nemám taký ten pocit, že sú moja krvná skupina, pritom nie som introvert, nemám problém s nadväzovaním vzťahov, ale tento kolektív mi akosi nesedí... robota ma sama o sebe baví, len proste neviem, ako nadviazať bližší kontakt s kolegami.... je pravda, že zo začiatku som s nimi nikam nechodila, do práce som nastúpila pár mesiacov pred svadbou a mala som kopec vybavovačiek a starostí okolo toho, takže nebol čas na nejaké žúry a dovolenky/víkendy s partiou neprichádzali v tom čase do úvahy, lebo peniaze sme šetrili na svadbu a následnú svadobnú cestu.. zrejme som sa tým sama vyčlenila z kolektívu, ale okrem toho mám celkovo pocit, že mi tí ľudia nesedia... neviem, či sa to dá nejako zmeniť

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelie2017
6. apr 2022

Ja neviem, ale ja nepotrebujem byt s kolegami kamaratka. A take to (u nas velmi tradicne) zajst di po praci na drink atd. vobec nepotrebujem. Pre su to a stale budu kolegovia. Nezavazna konverzacia o dovolenke, ze moc kratka a sme zas tu, ze zase je august a mame vela prace a tam to pre mna konci.