Ako sa zbaviť tvarohového výtoku po kvasinkovej infekcii?

shadesofsunrise
13. jan 2020

Caute baby,
Asi pred tyzdnom som dobrala antibiotika a samozrejme mi z toho ostala kvasinkova infekcia, ako vzdy. Lekara mam 400km inde, tak som si kupila zenske probiotika a canesten vnutorne tablety. Svrbenie ma preslo a myslela som, ze uz je vsetko fajn, ale stale sa neviem zbavit toho hrozneho tvarohoviteho vytoku - nema zapach, ani farbu, je cisto biely. Canesten som dobrala vcera vecer, myslite ze mam dat tomu vytoku este par dni kym doberiem aj tie zenske probiotika? Je to normalne, ze to chvilu trva kym ustupi?

ivkazba
13. jan 2020

Mne na takýto výtok po atb vždy pomôže rosalgin, 2x denne výplach a max 2 dni a po výtoku ani stopy. Canesten tabletky sa mne osobne neosvedčili.

osky
13. jan 2020

Skus vylucit uplne cukor a sladkosti.aj sladke ovocie,biele pecivo a celkovo muku,ci ryzu.
Skus si pozriet protizspalovu dietu-nie je jednoducha,ale ucinna

miriam1983
13. jan 2020

Ved to z teba ide vsetko este. Este ani ta tableta nevysla vsetka,ja ked si dam canesten,tak tri dni sa cistim.

florianabotosova
13. jan 2020

@shadesofsunrise skus ešte candistop sú to tabletky užívajú sa peroralne myslím ze 2x1 tableta. Stoja cca 12-13€ a je tam 60ks. Mne tieto tabletky pomohli.

shadesofsunrise
autor
13. jan 2020

Super, dakujem baby, vyskusam vsetko! Ste ma riadne upokojili