Aniónové vložky a zápal močových ciest

adaam
4. apr 2023

Ahojte, tie ktoré sa vám opakuje zápal močových ciest, skúšali ste používanie aniónových vložiek? Na zápal som už vyskúšala asi všetko čo existuje, napriek tomu sa mi to stále opakuje. Preto uvažujem, či náhodou toto nepomôže. ďakujem

76california
4. apr 2023

už som to veľa krát písala, že naposledy, keď som na urológii bola na cievkovanie po dobratí citricidalu, moč bol čistý a ja prešťastná (keďže ATB nepomohli niekoľko krát)

tip: vyskúšaj tento originál citricidal od NutriBiotic, mne to pomohlo a opakovane pomáha:

https://sk.iherb.com/pr/nutribiotic-maximum-gse...

adaam
autor
4. apr 2023

@76california
aké je tam dávkovanie a ak dlho si ho brala? ďakujem

kalifka
4. apr 2023

@adaam pre niečo sa zápaly opakujú. Ja to mám chronické a príčinu našla až imunologička. Za mňa vložky sú blbosť.

76california
4. apr 2023

@adaam ten originál - nie to, čo dostať u nás v lekárňach - som brala 2-3 kvapky do vody 2x až 3x denne, teraz, keď len trooošku citim tam dole, že to nie je v poriadku, do 2 dní je pokoj

miskamicha
4. apr 2023

@adaam blokurima?? Echinacea?? Aj to si skusala?

76california
4. apr 2023

@miskamicha
pýtaš sa síce nie mňa, ale ja som aj toto vyskúšala...😉

kalifka
4. apr 2023

@miskamicha blokurima pomáha len keď je baktéria eccoli inak zbytočne je to jest.

adaam
autor
4. apr 2023

@kalifka aj u nej som už bola, predpísal imunor, imunitu vraj nemám až takú zlú. ak môžeš napísať , čo zistila tebe.

kalifka
4. apr 2023

@adaam mne zistili leukepéniu. Mne sa podarilo vyliečiť eccoli, ktorá mala ložiská v močovom mechúry a zbavila som sa aj kameňov, tie sa mi istú dobu stále vytvarali.

adaam
autor
4. apr 2023

som rada, že sa niekomu podarilo vyriešiť problém s močákom. Ja mám všetky výsledky v norme, resp. negatívne, teda neviem čo je spúšťačom mojich problémov. verím, že na to prídem a konečne budem chodiť na WC bez stresu.

adaam
autor
4. apr 2023

@kalifka tie ložiská sa ti podarilo ako vyliečiť?

kalifka
4. apr 2023

@adaam vďaka blokurime a liekom čo mi dával urológ.

dadula_15
4. apr 2023

Aniónové vložky sú fajn, tie aj ja používam, keď cítim, že niečo nie je okej, že už na mňa chce niečo tam dolu ísť. Len treba ich používať dlhší čas aby sa to prejavilo, aby sa to zlepšilo, ale mne to pomohlo.

vorkola
4. apr 2023

Treba dobre prezrit maternicu.Mne zapal mocovych ciest vyvplaval polyp na maternici.Po odstraneni,asi za 2az 4 mesiace ,zapaly mocov. ciest zmizli

krisbar
4. apr 2023

ja som bola poriadne preliecena /dlhodobo asi mesiac ATB/ a nasledne som sa ladovala blokurimou, resp manosou. a ked to na mna prichadzalo tak zase vo velkom D-manosu. uz skoro 4r nic a to som mala aj niekolkokrat do roka a uz chronicke.

simsalabim
4. apr 2023

@adaam urovaxom ti nepredpisali?

adaam
autor
4. apr 2023

@simsalabim ano, ten som brala niekoľko x, kým som ho brala tak to bolo v poriadku, ale po vysadení sa to opäť vrátilo.

miskamicha
4. apr 2023

@kalifka ano pravda

simsalabim
4. apr 2023

@adaam mozno poviem blbost, ale autovakcina na toto neexistuje? Kamoska mala pred rokmi sustavne e.coli v posve a zda sa mi, ze hovorila, ze ak jej nezaberie urovaxom (predpisoval imunolog), ze skusia autovakcinu.

adaam
autor
4. apr 2023

ano existuje, teraz som zmenila urológa, a dúfam, že ak nezaberie liečba inulínom na ktorú sa chystám, tak že ďalší krok bude tá autovakcína. Keď som túto možnosť spomenula imunologičke, tak sa tvárila, že je to hlúposť. Ja som ochotná vyskúšať čokoľvek, len aby sa mi polepšilo.

mimi410
5. apr 2023

@adaam mne pomohli na opakované zaplať a do toho mykozy bylinkové vložky a čaj z Angeliky. Inak ani trijkombi antibiotík