Bylinky - hormonálna nerovnováha

malinka158
25. sep 2016

Ahojte zienky 🙂 vedeli by ste mi poradit ci existuje nejaky bylinka alebo caj ktora moze pomoct s hladinou hormonov? Mam hormonalne akne a seboreu uz dlhe roky. Brala som na to HAK, samozrejme plet ako babika. Ale HAK uz nechem brat a tak zistujem ci by mi mohlo pomoct aj nieco ine na hormony. Dakujem 🙂

kacenka_1
25. sep 2016

Ja som brala caje a tak...nepomohlo... potom tinkturu z byliniek...a pomohlo... ta pani co ich vyrabala mi poradila konkretne davkovanie ak bylinky..a klobuk dole...

malinka158
autor
25. sep 2016

@kacenka_1 namiesala ti ich specialne? a ako dlho trvalo kim si videla vysledky

kacenka_1
25. sep 2016

@malinka158 komunikovala som mailom s nou...nasla som si to na nete lebo som bola zufala a spomenula som si ze som niekde vydela aj v tv o nej.... prislo mi to a povedala mi ze zaberie uz prva procedura ale odporuca dve.... brala som len tu prvu... hmm tusim dva mesiace to trvalo... a musim povedat ze na treti mesiac uz som vedela ze zabrali...

malinka158
autor
25. sep 2016

@kacenka_1 a mohla by som poprosit kontakt?

kacenka_1
25. sep 2016

@malinka158 skusim pohladat ale neviem ci ho mam...

malinka158
autor
25. sep 2016

@kacenka_1 dobre dakujem 😉

malinka158
autor
25. sep 2016

@kacenka_1 dakujem este raz 🙂 😉

malinka158
autor
26. sep 2016

@kacenka_1 mozem sa este opytat mala si iba akne alebo aj ine problemy kvoly hormonom? A po tej tinkture ti akne zmizlo uplne?

kacenka_1
26. sep 2016

@malinka158 ja som riesila neplodnost, nepravidelnu a velmi bolestivu menstruaciu...

mgasparova
12. okt 2016

@malinka158 Dobrý deň, s týmto problémom som sa už stretla aj v mojom okolí a viem, že ľudia sa z týchto, ale aj iných ťažkostí a ochorení dostali užívaním istých produktov, ktoré sú výlučne len na prírodnej báze, žiadna chémia nič. Choroba sa im už nevrátila a nemajú žiadne ťažkosti. 🙂

malinka158
autor
12. okt 2016

@mgasparova a ake su to produkty? ja som si objednala bylinkovu tinkturu tak uvidime 😒

mgasparova
13. okt 2016

@malinka158 no ide o čisto prírodné produkty, ktoré neobsahujú žiadnú chémiu a s liekmi to nemá nič spoločné. Fungujú na princípe kmeňových buniek tzn. pri užívaní týchto produktov sa vám bunky uzdravujú a omladzujú do takej miery že človek sa vylieči z akéjkoľvek choroby. Bunky dostávajú tú správnu výživu a tie choré alebo už nefungujúce ( nefungujúce bunky znamenajú, že nemajú dostatok potrebných živín, aby sa obnovili tzn. človek je chorý ) a pritom sa cíti plný energie, fit. Ak by bol väčší záujem vieme sa dohodnúť na stretnutí alebo telefonickom hovore.

meredith83
14. okt 2016

Ja pouzivam Agnus Castus al Vitex. Ja mavam zvyseny testosteron a toto mi pomaha ho znizovat. Taktiez nemavam menst takze to pomaha aj pri tom. Este aj bylinka Dong Quai je super vseobecne na zenske hormony. Vies ake hormony mas v nerovnovahe. Ja mam PCOS a ked som prestala s antikoncepciou( ktory som mala na regulovanie mens) tak som mala hrozne akne a chlpky na tvari. Davali mi metformin co moc nepomohlo. Potom Spirolonactone co mi strasne pomohlo na chlpky a akne ale nic na menst. Potom som sa nastvala a prestala brat lieky a zacala s bylinkami. Beriem 1200g Vitexu v cistej forme denne. Len vysoke mnozstva pomahaju!

malinka158
autor
14. okt 2016

@meredith83 a odkial ju kupujes? kde sa da zohnat? ja mam tiez problem s testosteronom. Brala som na to HAK ale uz chcem prestat s uzivanim. teraz som si objednala bylinkovu tinkturu tak uvidime ci pomoze 😒

meredith83
14. okt 2016

Ja som v zahranici a kupujem. Cez webstranku biovea.com. su to kapsule s pomletou rastlinou. Malo by to byt organicke. Je dolezite kedy to beries. Ja beriem 2 kapsule rano ked vstanen pred jedlom. A 1 vecer pred spankom. Vacsina byliniek by sa mala brat rano ked sa zobudis len s cistou vodou. A snaz sa obmedzit cukor a sladke. Mne to pomohlo...

luckaj84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
masa3010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
4444mono4444
9. feb 2022

@malinka158 ja soom konečne skúsila niečo iné ako HAK na aknee....má sa to brat 3 mesiace neviem čo potom ..hoci po prestávkach budem brať tie tabletky ,lepšie ako HAK ...mne to pomohlo po týždni sa mi nerobilo nové akné...neviem akú mám hladinu hormónov lebo som aj po pôrode ale akné sa mi hneď po do kojení vrátilo ....mala som pupalku tá nepomáhal na akné ale otehotnela som....beriem agnucaston a po týždni čistá tvár nechápem skús,uvidíš ...dúfam že som pomohla a je to aj tvoj prípad...potom napíš že čo či vidíš zlepšenie ....

4444mono4444
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata1278
19. apr 2023

@meredith83 dobrý deň chcem sa opýtať aký prírodný vitex užívate ?

mata1278
19. apr 2023

@kacenka_1 dobrý deň smiem sa opýtať o aký tinkturu ide na akné na problémy ženské ?

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meredith83
22. apr 2023

@mata1278 Uzivala som myslim to bolo Natureway Uz to neuzivam popravde neviem ktory by som teraz na SK odporucila kedze nezijem na SK. Ale treba pozerat po cistom bez pridavkou.