Hrčka na prsníku

22. feb 2024

Zdravím, po prve píšem hneď,ze robím paniku.
Akurát som dovolila s maminou a povedala mi ze bola na káve u susedky a ta jej vyzradila ze jej dcéra ma hrčku na prsníku a chodí po vyšetreniach ze co.

Je to moja detská BFF, teraz je ten kontakt už menší, ja som v BA, ale stále si píšeme, ked sa dá vždy sa stretneme.

Som v šoku, neviem či sa vyzradit, či čo, preco mi nic nepovedala🥺..neviem co to vlastne znamená, ešte som sa s tým nestretla v mojom okolí, iba som o tom čítala...
Mam jej napísať?

simca06022011
22. feb 2024

A čo a tým.chces riešiť? Na tvojom mieste neriešim, ak bude chcieť povie ti sama. Kým sa to.vysetruje aj tak nič sa ešte nevie na isto. Hrčku si nájde každú chvíľu niekto a pri veľa ženách to nič nie je.
Ak máte stále dobre.vztahy a komunikujete tak jej môžeš napísať samozrejme. Ak je povaha ze sa s takymito trapeniami podelí... lebo ja veru nie som :D

ika11123
22. feb 2024

Ja mám hrčky v prsníku tiež ... podľa mňa každá druhá žena ich má nemusí to byť hneď rakovina

autor
22. feb 2024

@simca06022011 racionál mi vyplo, srry

@ika11123 úf, vôbec túto tému neriešim takže mi napadli najhoršie scenáre 🥺

qwer2019
22. feb 2024

Ja by som ju nechala tak, keď bude chcieť s tebou o tom hovoriť, povie ti. Mne minule našli pár vecí na sone prsníkov, čo som bola 1x v živote na tento úkon, a vie o tom len manžel a mamina

walentina7
22. feb 2024

V žiadnom pripade by som sa jej na to nepytala. Je to max neslušné, potom bude vedieť že ste ju doma rozoberali. Nehodí sa ti. Rob že nič nevieš.

autor
22. feb 2024

@qwer2019
@walentina7 ôk, vďaka za radu

viestta
22. feb 2024

Mama aj ked sa to dozvedela od susedy mala drzat usta a nevykladat to nikomu dalsiemu. Ked ti to kamoska nepovedala, mala na to dovod.