Hrčka na prsníku

maria123a
22. sep 2022

Ahojte, dnes som si nahmatala hrcku na prsníku.. veľmi sa bojím som objednaná v pondelok na kontrolu u gynekológa, ale pred pár dňami mi brali krv ako predoperacne vyšetrenie , vraveli že všetko c poriadku podľa krvi.. myslite že by v krvi našli nejaké zmeny?

nikpa
22. sep 2022

@maria123a neviem čo všetko ti z krvi vyšetrovali... Kedy si bola naposledy na usg prsníkov?

maria123a
autor
22. sep 2022

@nikpa tento rok február

nikpa
22. sep 2022

@maria123a to je pol roka, ak by si tam niečo podozrivé mala, videli by to. Áno, sú prípady, kedy sa niečo objaví za veľmi krátku dobu ale nemusí to hneď byť to najhoršie. Držím ti palce, hlavu hore 🧡

tessa2299
23. sep 2022

Ja mam hrcku a na sone mi bola zistena cysta. Cize hrcky, nemusia hned znamenat nador.

iwesska
23. sep 2022

Nie, krv o povode hrcky nevypoveda. Ja mam tiez hrcku a je to fibroadenom.Pravidelne mi ho sleduju.

mijunik
23. sep 2022

@maria123a ahoj, bude Ti gynekológ v pondelok robiť aj sono prsníkov? Neboj sa, môže to byť hocičo, úplná “banalita”, ale určite, v každom prîpade, URČITE musíš mať prsník do jedného mesiaca poriadne vyšetrený. Ak by to bolo niečo vážnejšie, ide o čas. Čím skôr Ťa poriadne vyšetria, tým je väčšia šanca na úplné vyliečenie. Strach je pri takýchto veciach normálny a úplne prirodzený. Pomáha nám prežiť. ☺️ Želám Ti, aby Ťa výsledok vyšetrenia potešil, kamoška napríklad má hrče v oboch prsníkoch a sú to fibroadenómy, takže je len sledovaná. 🙂 Posielam Ti veľa, veľa energie. 🍀🍀🍀

kittykat22
23. sep 2022

neboj, nemusi to byt nic vazne. U mna tiez bola hrcka a bola to zdurena zlaza 🙂 🍀🍀🍀 drzim palce, nech si v poriadku

danyelia
23. sep 2022

Ahoj, hádam to u Teba nebude nič vážne, no čo sa týka odberu krvi, u mňa boli výsledky celý čas počas tehotenstva úplne v poriadku, no keď mala dcérka 3 týždne, z odberu krvi (po nájdení hrčky na krku) zistili, že výsledky sú zlé (merali aj nejaké onkomarkery) a bum...rakovina. Nestraším, len chcem povedať, že je podstatné, na aké hodnoty a ukazovatele bola krv ,,v poriadku,,...Držím palce, nech je všetko ok 😊