Kvasinky- aké ste mali prejavy, čo pomohlo?

katuska810
11. mar 2020

Ahojte.
Chcela by som sa Vás opýtať, ako sa Vám prejavovali mykózy? Mám neskutočné bolesti vaječníkov, pálenie zospodu, zimnice.. V decembri zistená Ureaplasma, Candida.. Gynekológ mi dal ATB Sumamed.. Počas liečby mierne zlepšenie, potom opäť, no gynekológ mi povedal, že už keď som brala ATB nie je možné, aby som mala opäť pozitívnu Ureaplasmu a Candidu, že ATB to už zničili, takže mi kontrolný ster na Ureaplasmu neurobil, no urobil mi bežný,( v ten deň som už išla i na pohotovosť), kde sa zistila opäť Candida.. brala som Clotrimazolum - 6 tabliet, opäť mierne zlepšenie, no potom som dostala menštruáciu, a teraz opäť silné bolesti vaječníkov, podbruška, pálenie zospodu, zimnice, zvýšené teploty- čoraz vyššie teploty..

Ďakujem za akúkoľvek radu, typ, za vaše príspevky..

lucia851
11. mar 2020

To z tých antibiotik máš mykozu. Ja som tiež brala ATB a chytila som z nich mykozu

monca0021
11. mar 2020

@katuska810 ja sa trápim stym od 13 rokov neustale mykózy a teraz v tehotenstve tiež nonstop. Teraz keď som tehotná ma cistila dr s gazou normálne vnutri čo som mala taký silný zápal a veľa výtoku. Prejavy som mala take že ma hrozne bolelo podbrusko, vaječníky, prehanalo ma, teplota a tak. Skús to neriešiť atb lebo tie mykozu opäť spôsobujú a keďže si na to náchylná bude to bludný kruh. Čo si skúšala z lekárne? Sú rôzne cipky do posvy ktoré pomáhajú do toho masticky treba si to dávať každý večer pred spaním a aj počas dňa. A hlavne menej sladkého a pečiva to všetko podporuje kvasinkové infekcie. Vykasli sa na atb začni sa lepšie stravovať skús voľnopredajne lieky tie skôr pomôžu ako atb, alebo povedz gyndosovi nech ti to tiež počisti riadne vnutri. Hrozne to stipe ale mne to pomohlo

aiti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz