Kyret, menzes a špinenie. Som zmätená

kikina186
20. feb 2017

Ahojte, v oktobri som potratila v 6tt, ms mi po kyrete prisla na 29. den, dalsi mesiac mi prisla na 30.den, minuly mesiac som zacala na 31.den spinit na druhy den nic az na treti den mi dosla normalna ms. Tento mesiac je to ovela horsie..stvrok 16.som zacala spinit a trva to dodnes, na intimke nemam skoro nic len ked sa utriem vidim slabo ruzovu tekutinu. vobec som nemala bolesti ze by som cakala ms a pritom dnes mam 36.dc :( uz cca tyzden ma bolia iba prsia a dnes ma zacalo boliet bruchk aj krize ako pred ms, tehu test som robila vcera a bol negativny. Vcera som si dala aj pol pohara cerveneho vina, ktory mi vzdy pomoze k ms, ak potrebujem dostat skorej. Nemate s tym nejake skusenosti? Ci je to kvoli potratu alebo preco by to mohlo tak byt? Som zufala neviem co robit, dnes som chcela volat lekarovi na kontrolu ale ked ma zacalo boliet brucho tak chcem pockat ci nedostanem normalnu ms :( neviem co sa deje :(

dzjanetta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikina186
autor
20. feb 2017

@dzjanetta ahoj :( ja uz neviem co si mysliet a hlavne preco boli dva mesiace v pohode a teraz toto :(

dzjanetta
20. feb 2017

@kikina186 no to netusim, mozno si poprechladana.