Meškajúca menštruácia - bolesť podbruška, krížov

2. apr 2023

Prosím poraďte mi, týždeň mi je úplne nafigu. Boli ma podbruško, kríze, prsia. Posledné 3 dní je to také zle, že mi to znemožňuje fungovanie v reálnom živote. Z toho týždňa mi MS mešká 3 dní. Stalo sa mi to už, že mi meškal aj týžden ale tie sprievodné znaky sú tentokrát des. Stalo sa vám to? Ísť k dr či čakať? Vzhľadom na to,že mešká len 3 ti deň?

floki1994
2. apr 2023

Tak treba si urobit test (prva vec co sa ta lekar opyta) a ak bude negativny tak cca po 2 tyzdnoch ist na gyn nech ta pozru..ci netreba vyvolavacku..ci tam nie je nejakr cysta a podobne ;)

zenulkaaa
2. apr 2023

Prva otazka znie: mala si v poslednej dobe styk? Ak ano, tak preco si neurobis test?
Ak nie, tak potom budem rozmyslat o navsteve lekara. Tu tazko mozeme vediet, co Ti je.. mozeme len hadat.

zuzka1008
2. apr 2023

Treba pockat. Ak nieste tehotna pride. Ak ak nepride na 10den test. Inak mne sa to tento mesiac stalo tiez neskutocne bolesti krizov.hlavy. aj zavraty. Max.vykyvy.. Zvysila som magnezium. A sla som do wellnesu 😀
Vsetko pominulo. Teplo lieci a na druhy den sa dostavilo krvacanie

autor
2. apr 2023

Tehotenstvo vylučujem. Bola by som to uviedla

minsi
2. apr 2023

Mne meškala týždeň, dala som si červené víno a na druhý deň prišlo😁Neviem či to má súvis, ale skúsila by som🙂

jennifer007
2. apr 2023

Mne pomaha sex a spomínané červené víno ☺️

bylinka25
2. apr 2023

Ak ti bude ešte meškať jeden týždeň, zavolaj svojmu lekárovi, môžeš mať aj cysty, ja som to zažila v januári, presne toto, čo opisuješ ty, únava, bolesti. zavolala som ženskej, sestrička ma objednala, lekárka mi urobila ultrazvuk, mala som cysty na oboch vaječníkoch, dostala som vyvolávačku, po nej som dostala presne v štrnásty deň, ten ďalší menzes som dostala presne na 26-ty deň cyklu, ako aj zvyčajne mávam.
Držím ti palčeky, nech to dobre dopadne.

xenia1234
2. apr 2023

Ahojte mne taktiez 5 dni meska ms a mam bolesti brucha a tak tiez krizoch ako by mi malo prist ms no ale neprialo.

floki1994
2. apr 2023

@xenia1234 a test si robila? Ono občas MS meška a príčina može byt stres, choroba, cysta atd..

xenia1234
2. apr 2023

@floki1994 nie nerobila som este test

floki1994
2. apr 2023

@xenia1234 nuž tak urob a uvidiš na čom si 🙂

autor
2. apr 2023

@bylinka25 a tie cysty ste aj dajak riesili? Či iba pozorovaním?

bylinka25
2. apr 2023

Dostala som vyvolávačku, pomocou nej sa rozpustili, nasledujúca menštruácia už prišla normálne.

autor
3. apr 2023

@bylinka25 aha, som myslela, že sa cysty samé nezmiznú.

bylinka25
3. apr 2023

Niektoré áno, dobré bude, ak zabehnes na ženské.