Mykóza na penise

slavka119
21. aug 2020

Ahojte mal tu už niekto mykozu, kvasiknkovu infekciu na penise alebo sa s tým stretol?
Raz som to mala ja kvoli iantibiotikam, ze som nebrala probiotika a zvýšili s ami kvasinky, nakazila som jeho, obaja sme sa vyliečili... A potom sa to opäť jemu vrátilo o pár mesiac, potom zas, zas a teraz opäť.. Ja som zdravá, odomna to nemá a pod viesť ma určite nepodviedol takze tieto komentáre si nechajte 🙂

diana999
21. aug 2020

Mala si mykozu na penise? 😀

ivd
21. aug 2020

@slavka119 mne sa mykoza robieva nielen zo stravy, ale aj ked periem s gelom. Musim pouzivat detske pracie gely na spodne pradlo a odkedy to tak robim, mam roky pokoj. Teraz je teplo, treba sa lahko obliekat nech to tam dole ostane suche, lebo pre kvasinky je teplo a vlhko raj

elenka74
21. aug 2020

Treba ísť na kožné, spravia výter a podľa výsledkov nastavia liečbu.

eliska13
21. aug 2020

@slavka119 prečo si sexovala s mykozou a nebrala probiotiká?tak nech si kúpi antimykoticky krem a tým sa natiera minimum sladkého a, keď nepomôže tak urológ.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskooo1987
21. aug 2020

Nejako nechápem, ako pomôžu probiotiká a obmedzenie sladkého na mykozu ale dobre...

Keď si to prvýkrát preliecila, tak normálne robil doktor stery, a podľa toho nariadil liečbu, alebo si si len tak kúpila niečo na to v lekárni?... totiž mykoz je viac druhov... tiež som mal (ale na nohe...) a tiež sa mi vracala pri bežnom preliečení... až lekár zo smerov určil druh a skončilo to tak, že som dňa mesiace musel každý vecer macat nohy v roztoku asi hodinu...

medulienka81
21. aug 2020

@miskooo1987 zvýšená hladina cukru v krvi tie hnusoby rozmnožuje.. Obmedzuje sa cukor múka atď. Strava vplýva na všetko

miskooo1987
21. aug 2020

@medulienka81 a ako? Lebo hladina cukru je pomerne stabilná.... zmena o jedle je krátkodobá, a ani vylúčením cukrov zo stravy sa nezmení

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskooo1987
21. aug 2020

@viestta 🙂 presne... ono hladina glukózy je pomerne stabilná... po jedle sa síce zvýši, ale je to krátkodobé... určite nemá vplyv na mykozu niekde na periferii... a keďže po vysadení sacharidov hromadne neodpadavame na ulici tak to len znamená, že to telo kompenzuje zo zásob, alebo proste začne premieňať tuk na glukozu... a potom pachneme po acetone....

Jediný komunpomoze vylúčenie cukru na mykozu je diabetik, alebo začínajúci diabetik 2.stupna... ale ten to musí urobiť tak či tak...

slavka119
autor
22. aug 2020

@miskooo1987 len z lekárne krém, prešlo to pár dňoch a robila mi vytery potom a všetko bolo v poriadku

slavka119
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavka119
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavka119
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz