Nepríjemný pocit počas cyklu

1. apr 2024

Caute, poradte prosim ci mate skusenost, ja uz neviem co s tym. Pocas celeho cyklu mam ,,zly, neprijemny pocit" tam dole. Bola som u dr s tym ze robil aj prehliadku a ster no vsetky vysledky su dobre, zapal nemam a nic mi proste nezistili, no ja mam stale dole zly pocit, opisala by som to ako obcasne svrbenie/nepohodlie, proste necitim sa dobre. Dr mi dal aj preventivne lieky no nic sa nezmenilo kedze nemam priamo ziadnu infekciu ani nic a toto sa opakuje kazdy mesiac a uz ma nebavi k nemu stale chodit... Ja aj partner sme podla dr zdravi, nejem ani vela cukru a nenosim obtiahnute veci a pod. Hygienu samozrejme dodrziavam, neviem uz ale ako si s tym poradit. Takisto to citim aj pri styku, neprijemny pocit dole plus jemne svrbenie obcas... Mate skusenost? Pomohlo vam nieco?

timea301196
1. apr 2024

Nemôže to byt hormonami ?

lindous
1. apr 2024

Nie je hygiena až prehnaná? Čo používaš za menštruačné potreby a na hygienu? Prípadne aj pri tom styku? Kondómy? Lubrikant? Že či to nie je nejakou zložkou, parfumáciou atď., ktorá ťa dráždi...

autor
1. apr 2024

Neviem ci hormony, podla dr mi nic nie je ale k tej hygiene, nemyslim ze je prehnana, pouzivam sice tampony no vsetko mam neparfumovane, casto menim atd, taktiez nepouzivam nic drazdive dole, ani kondomy ani lubrikant, nic...umyvam sa tam raz denne cistou vodou, samozrejme nevyplachujem sa a nic preto som zufala.z coho sa mi.toto deje, necitim sa proste komfortne ://

lindous
1. apr 2024

Na svrbenie ako prvú pomoc by som asi skúsila oplach (prípadne výplach ak je aj zvnútra) Rosalginom, to mne pomohlo, keď som mala nejaké problémy vždy + vaginálne probiotiká, ak si ešte neskúšala... prípadne aj tampóny skúsiť probiotické... a možno sa aj s iným doktorom poradiť, ak nič nepomôže... držím prsty

autor
1. apr 2024

@lindous dakujem moc 🍀

nataly420
1. apr 2024

Čo tak praci prášok možno ti vadí. Už som sa s tak stretla. Tam toje to je najcitlivejšie skúsila by som zmeniť prach

nevenka
2. apr 2024

Ja len k tomu praciemu prasku, gelu...pouzivala som len tie sensitive, lenze som zistila, ze pracka slabo placha. Dala som aj extra plachanie a stale, ked som pradlo dala do lavora, tolko peny som este vyplachala z toho, az mi zle prislo. Tak si skontrolujte aj toto. Ja mam uz staru pracku, tak mozno nove tieto problem nemaju, ale myslite aj na to. Ze v prasku byt problem nemusi, len v tom, ze to zle vyplacha.

silviatko
2. apr 2024

Ja mam ten isty problem

dory11
3. apr 2024

Prací prášok alebo aviváž nemôže byť problém umna bol