Prvá menštruácia po spontánnom potrate

maria898
18. mar 2021

Ahojte, cez vikend som konecne dokrvacala a tak som bola v utorok na kontrole u doktora ci je vsetko ako ma byt, vysetril ma apovedal ze to je vsetko ciste. Odlahlo mi lebo som sa bala... A ked som sa ho spytala ze ci mi vie povedat kedy teraz asi dostanem menstruaciu tak povedal ze toto krvacanie co som mala mama brat ako menstruaciu a dalsiu by som mala dostat okolo 31.3.no vcera vecer bum a zas krvacam... Mali ste to niektora tak? Este mi povedal aj ze teraz by som mala mat ovulaciu ale ziadne vajicka tam nie su. Kazal mi kupit si inofolic ktory som si v utorok zacala aj davat. Mate niekto taketo skusenosti?

hviera81
18. mar 2021

ja som mala vsetko ukazkove... do 28 dni menzes, a potom cista pravidelnost.... ale aj normalne som mala vzdy ako svajciarske hodinky....
vela sily prajem, je to tazke obdobie....

maria898
autor
18. mar 2021

@hviera81 ani ja som dovtedy nemala problem s cyklom... Neviem co to teraz somnou je... Tesila som sa ze to uz po vyse mrsiaci nosenia vloziek skoncilo a zas...

1lucinka123
18. mar 2021

@maria898 ja som po potrate krvacala 25 dní jeden deň pauza a hneď som dostala menštruáciu

maria898
autor
18. mar 2021

@1lucinka123 aha takze toto bude teraz asi normalna menstruacia... Trosku ma to zaskocilo ked doktor vravel ze az okolo 31...tak snad som v poriadku