Reprodukčná imunológia v Prešove

katrinka12
10. júl 2017

Má niekto skúsenosti s reprodukčnou imunológiou v Prešove?

katrinka12
autor
12. júl 2017

@zibi výtery mi nerobili žiadne,v papieroch čítam,že homocysteín v norme,keď som tam bola po výsledky tak lekárka vravela,že až na počudovanie dobré výsledky🙂

katrinka12
autor
12. júl 2017

@danusa64 tak držím palce nech to dobre dopadne,ten uzlík je aj nejak nebezpečný?ja neviem prečo mi tak neskoro dávajú termín na endo,ale s tým,že ak by som otehotnela,tak termín by bol ihneď,a môj gyn.mi vravel,že snažte sa neotehotnieť.No a teraz si môžem vybrať,čo mám robiť,či čakať až do termínu alebo otehotnieť,aby bol termín ihneď😀

stano1202
12. júl 2017

@zibi nebol som na žiadnom spermiograme,preto som aj zvedavý na výsledky ako na tom som....preto chcem zájsť.....

danusa64
12. júl 2017

@katrinka12 dakujem🙂 tak vraj moze aj on sposobovat potraty, ale moze aj rast dalej a zacat mi vadit..vraj je dost velky tak ho chcu dat prec....mne doktorka povedala ze normalne po 2-3 mesiacoch sa mozme znovu snazit, ale ja som jej hned povedala ze nie, az ked budem mat vsetky vysledky, aby som vedela ci je niekde problem, a vedela tomu predist....treti potrat by som uz znasala asi fakt tazko😢

sussah
12. júl 2017

Odporúčam reproimuno Adla Prešov, dr.Estokova je úžasná lekárka 😉

katrinka12
autor
13. júl 2017

@danusa64 ja som tiež toho názoru,že porobiť si vyšetrenia a tak sa snažiť🙂aby som vedela,či som zdravotne v poriadku a nespôsobuje to niečo v mojom tele.Aj keď mi to všetko trochu nejde do hlavy,keďže jedno zdravé dievčatko už máme🙂

zibi
13. júl 2017

@katrinka12 ono to tak nezavisi od toho ci mas babo uz alebo nie..proste telo reaguje na akykolvek zapal..a uz som to to tusim aj tu pisala ze staci, ze mas nejaku bakteriu s ktorou sa telo nevie vyrovnat, nejaky neprelieceny zapal a zvysia sa ti bunky, ktore zabranuju uhniezdeniu babatka, pripadne vyvolavaju potraty..
ono z jednej strany je blbe, ked daco zistia, ale z druhej strany, tieto veci sa daju dobre liecit, a tym padom budes moct normalne donostit dieta. TIe imuno veci nie su ako napr. husta krv, a mutacie, alebo geneticke zalezitosti, ktore su vacsinou nemenne a ked ti roz spravili vysestrenia, uz viec nepotrebujes...Toto je zalezitost velmi premenliva, fakt staci zapal a uz ti vyskoci TNF a telo bude bojovat proti embryu. Drzim palce potom napis ako si dopadla , ono na tie vysledky sa caka trochu dlhsie, ale tym , ze maju oni svoje labaky, tak to nie je taka katastrofa.

zibi
13. júl 2017

@danusa64 a co mas myom?

katrinka12
autor
13. júl 2017

@zibi a ako dlho sa čaká za výsledkami?

danusa64
13. júl 2017

@zibi no povedene mi bolo ze mam uzlik, zhubny nieje ale je privelky tak ho mam dat prec

danusa64
13. júl 2017

@katrinka12 tak ja este babo nemam 😔 dufam ze aj ja sa dockam, aspon jedneho🙂

zibi
13. júl 2017

@danusa64 ale uzlik kde? lebo asi som ta nepochopila... stitna zlaza? ci ?

zibi
13. júl 2017

@katrinka12 no cakala osm asi 4 tyzdne , ale to bol akurat december
nieco trva dlhsie nieco maju hned..mozno aj za dva tyzdne budes mat .. lebo medzitym boli aj sviatky a tak ked som sla ... uz si presne nepamatam

danusa64
13. júl 2017

@zibi ano stitna zlaza, pisala som to uz vyssie, celu lavu stranu stitnej mam vyplnenu uzlikom

zibi
14. júl 2017

@danusa64 tak to si daj prec..neboj ono sa to bezne operuje.

danusa64
14. júl 2017

@zibi uz som objednana do kosic, uz sa len dat do poriadku a mozme sa znova snazit 🙂

zibi
14. júl 2017

@danusa64 super, ale sprav si tu repri imuno? ako dlho sa snazite?

danusa64
14. júl 2017

@zibi my sme sa nejak nesnazili, nemuseli sme, prve bolo v podstate hned ako sme si povedali ze to skusime, a druhe po 3 mesiacoch, ale tiez sme to nechali na prirodu, ze ked sa podari tak bude 🙂 a podarilo....ale bohuzial ani jedno sa nevyvijalo 😵 prvy kyret v 6tyzdni, druhy v 9tyzdni.....uvidime co vyjdu za vysledky ked sa nieco najde tak to skusime cez lieky a ked sa nic nenajde tak chcem tu reproimuno vyskusat, davam si este taku nadej ze do tretice vsetko dobre tak snad to tretie aj donosim🙂

danusa64
14. júl 2017

@zibi a zabudla som dodat, zacali sme mimuly rok v lete

zibi
15. júl 2017

@danusa64 ono to moze byt aj z repro imuno ..ono to velmi ovplyvnuje
a hematku mas?

katrinka12
autor
15. júl 2017

@danusa64 držím palce nech všetko dobre dopadne,ja som mala potraty tiež tak hneď na začiatku😒

vanilka3
15. júl 2017

Ahoj, teiz chdoim do Presova, k dr. Estokovej, zatial som s nou velmi spokojna, je komunikativna a vela veci vysvetli. A co sa tyka tych platieb, tak iba za odber na cytokiny sa plati 60 eur, vsetky ostatne odbery, ktore uz boli popisane stoja 40 eur.

zibi
15. júl 2017

@vanilka3 fakt sa plati uz za ostatne odbery? ved ja som neplatila este nic..to od kedy ??

danusa64
15. júl 2017

@zibi hetku mam, ale vysledky budu az tuto stredu, tak som zvedava ci daco nasli, a ked nie tak sa pojdem objednat na tu repro, dr ma az do augusta dovolenku tak musim pockat na vymenny listok....a dlho si cakala na termin? Mozno sa to tu uz pisalo ale nechce sa mi hladat 😅

vanilka3
15. júl 2017

@zibi no, ja som to absolvovala pred mesiacom a platila som za ne 40 eur. A na tie ctokiny idem v utorok, lebo menili stroj, ale ma upozornili, ze to bude 60 eur.

zibi
15. júl 2017

@danusa64 kludne sa objednaj a dodatocne das vymenny, ja som tusim ani nemala, ale rovno si napisala , ze ma odporucila obvodna, nie je to take akutne , ze musis dat..povedz, zestricke, ze ked dojdes na kontrolu prinesies..naco by si zbytocne tak dlho cakala..mna objednala tusim za 7 dni.ale je mozne, ze aj tam budu dovolenky..ved skus, ale isto by som necakala na vymenny listok..pripadne pytaj gyndosa

zibi
15. júl 2017

@vanilka3 no pekne, tak asi zmenili aj oni strategiu a uz sa plati ..no nevadi

danusa64
15. júl 2017

@katrinka12 dakujem 😉 je to hrozne, keby som aspon jedno mala tak to mozno tak neprezivam, a to som chcela do 25 mat dieta, nestihla som to😔

danusa64
15. júl 2017

@zibi tak hned? Fuu ja ze najaky mesiac dva, tak to stiham aj pred operaciou....tak to zbehnem cez tyzden k dr a pojdem sa objednat, dakujem🙂

zibi
15. júl 2017

@danusa64 no naj je pred opkou este, lebo potom sa hned nemas ist, lebo imunita moze byt rozhadzana kvoli operacii a neboli by relevantne tie vysledky, cize podla mna by si zbytocne zaplatila