Vitamíny pre ženu 30+

izabela333
7. dec 2017

Ahojte mamičky, poprosila by som Vás o Vaše skúsenosti resp. rady. Som mamička dvoch aktívnych chlapcov a už 4 roky som na materskej. Počas tehotenstva a dojčenia som veľmi dbala na správnu výživu, vitamíny som nebrala žiadne. Teraz však cítim, že som slabšia, unavenejšia pretože deti v noci zle spia /cikáme, pijeme, plačeme....atď, však to poznáte 🙂 a preto by som chcela na zimnu doplniť aj vitamíny. Máte niečo odskúšané, čo Vám pomohlo, nejaký komplex vitamínov? Ďakujem

lindusss2016
7. dec 2017

@izabela333
Netreba pchat do seba ziadnu chemiu, na trhu je dostatok prirodnych produktov, leb by bolo dobre aj zistit, ktory vitamin ti chyba a nebrat hala bala zbytocne

gazah
7. dec 2017

Stačí ti vitamín D (najlepšie 2000 UI) na zimné obdobie a doplniť hladinu horčíka - stačí keď budeš piť minerálku - magnesia. Vitamín D sa dá nahradiť aj rybím tukom. Najlepší je azda tu (z neho dostaneš aj kopec iných látok): http://www.rybi-tuk.sk/Green_Pasture/fermentova...

izabela333
autor
7. dec 2017

@lindusss2016 dakujem za názor...krvný obraz je v poriadku.

izabela333
autor
7. dec 2017

@gazah dakujem 🙂 vyskúšam 🙂

lindusss2016
7. dec 2017

@izabela333
Tak potom ako.radi gazah: horcik, Dcko a Ccko, to by malo na.zimu stacit 😉
Este ma napadlo zelezo pri unave

izabela333
autor
7. dec 2017

@lindusss2016 dakujem 🙂)

babulkomale
7. dec 2017

@izabela333
Nekombinuj zbytocne jednotlive vitaminy. Kup si kvalitny komplexny multivitamin na prirodnej baze ( vitaminy v nom nie su ziskane synteticky, ale z prirodnych zdrojov uvedenych na baleni). U mna dlhodobo boduje firma Jamieson, konkretne pripravky Vita Vim alebo Stamina. V teh.Prenatal.
Dostali ma z mnohych zdr.problemov.
Vzdy vyberiem balenie, potom dam pauzu mesiac a prestriedam.

krokodil13
7. dec 2017

ahoj. ja pouzivam dlhodobo pri troch tehotenstvach aj troch kojeniach (dokopy uz 5 rokov) femibion. som s nim spokojna. skusala som aj centrum ale z toho ma boli zaludok. minule bola na femibion akcia v dr. maxovi. sice ak nekojis femibion ti bude zbytocny. ved skus sa popytat.drzim palce aby uz ste uz mali nerusene noci!

izabela333
autor
7. dec 2017

@babulkomale
@krokodil13 ja tiež jamieson uznávam...aj majú tehotenské vitamíny, rozmýšlala som, že možno by mi aj tie pomohli, lebo sú dosť komplexné...neviem, či je to dobrý nápad 🙂))

babulkomale
7. dec 2017

@izabela333 ano, tehotenske su ten Prenatal. Stamina je pre aktivne zijucich, vela pracujucich ludi, co rozhodne si, aj s tym budenim a lod. takze mozno skor tu Staminu alebo Vita Vim. Ved pozri si zlozenie. Su vyborne a maju citelne ucinky. Mne pomahaju pri chron.chorobach a drzali ma zdravu aj pri narocnej praci. V strave nedokazeme prijat vsetko co treba, lebo to tam uz ani nie je.

izabela333
autor
8. dec 2017

@babulkomale máš pravdu...jem zdravo a cítim, že to nestačí...skúsim tú staminu 🙂 Ďakujem za recenziu 🙂)

jozke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz