Babylove detská športová fľaša

Pre malých športovcov je doplnenie pitného režimu samozrejmosťou! babylove detská športová fľaša (330 ml ) uhasí aj ten najväčší smäd a navyše vyzerá skutočne štýlovo. Fľaša je nepriepustná, pevná a nerozbitná. Je vyrobená zo starostlivo vybraných a kontrolovaných materiálov, bez obsahu PVC a BPA. Pomocou mäkkého push-pull uzáveru sa fľaša ľahko otvára a zatvára. Vďaka praktickému klipu je možné upevniť ju na tašku či oblečenie.

Kde kúpim detskú športovú fľasu babylove?

Splnila detská športová fľaša babylove, čo sľubuje?

Hodnotenia a skúsenosti s babylove detskou športovou fľašou

Máš skúsenosť s babylove detskou športovou fľašou?
talianocka11  26. jún 2022

Momentálne najobľúbenejšia fľaša

Keď dcérka túto fľašu uvidela, hneď som ju musela vyvariť a už z nej pila. A každému ukázala, akú má parádnu fľašu.
  • Dobre sa z nej pije
  • Voda z nej nevyteká
  • Pekný dizajn
  • Nie je vhodná do umývačky
diaalex  26. jún 2022

Fľaša do jaslí

Túto fľašu som dala svojej 2r do jaslí a je teda fakt odolná a praktická. Ľahká na uchopenie, jedine ten "sosáčik" je problémový.
  • Tvar (úzka a vysoká)
  • Odolnosť
  • Výzor
  • "Sosáčik" vystreľuje aj pri obyčajnej jemne sýtenej vode
  • Detičky nie sú zvyknuté ten "sosáčik" zatvárať a tak fľaša tečie
monika_bub  26. jún 2022

Baby love detská fľaša

Fľašku so sosáčikom sme testovali so 14 mesačným drobcom a na počudovanie hned z nej vedel piť. Je ľahká, objemovo ani malá, ani veľká, tak akurát.
Občas sa stalo, že sa sosáčik nedal úplne zavrieť a voda vytekala.
  • Ľahká
  • Ideálna do detskej rúčky
  • Ideálny objem
  • Praktické pútko na zavesenie
  • Možnosť výmeny slamky za sosáčik
  • Mohla by byť priehľadná
gaatti  25. jún 2022

Fľaška na "veľkáčske" pitie

Fľašku sme testovali so skoro 2-ročnou a 4-ročnou dcérkou, dobre sa z nej pilo aj mladšej. Fľaška s nami bola aj na výlete, je skladná, na objem vody či čajíka akurát. Šikovná spona na uchytenie pomáha ak napr. ideme bicyklíkom na preliezky, staršia si ju tak uchytila na košík.
Jediná nevýhoda je, že ak sa čierny štuplík neuzavrie, tečie, keď sa prevráti na bok. Inak za nás super fľaša pre obe dcérky.
  • 👍 Veľkosť/objem fľašky
  • 👍 Nemá slamku, netreba umývať slamku, dieťa pije prevrátením, odúča sa od cucania
  • 👍 Dizajn
  • 👍 Cena
  • 👎 Pri prevrátení kvapká
zzasb  25. jún 2022

Fľaša detská

Fľaša ma pekný dizajn, praktickú sponu na pripnutie. Privítala by som uška na držanie pre malé detské ručičky. Inak fajn produkt.
Odporúčané pre staršie deti, ale páčila sa aj mladšiemu synovi.
  • Pracka na uchytenie
  • Dobre tesní
  • Pekný dizajn
  • Bez rúčok na držanie
zuzincek  14. jún 2022

Skvelá fľaška

Prešli sme na túto fľašu z babylove slamkovej fľašky a dcéra hneď pochopila princíp. Vie si ju pekne otvoriť aj zavrieť, čo je pre mňa veľké plus a tiež, že fľaša nikde netečie. Navyše má krásny dizajn.
  • Netečie
  • Ľahká pre dieťa
  • Krásny dizajn
bimbina  11. jún 2022

Najlepšia fľaša z DM

Na túto fľašku sme pozerali už dlhšie v DM. Nebola som si istá, či dcérka bude vedieť z nej piť. Na moje počudovanie veľmi šikovne a rýchlo na to prišla.
Vďaka tvaru sa ľahko umýva a má super uzáver, ktorý vie otvoriť aj dieťa. Jej vzhľad je skvelý, pretože je aj hravý a vieme sa pri nej naučiť aj nové slovíčka.
Tým, že malá zbožňuje pandy, tak ju fľaša extrémne potešila a veľmi rada z nej pije .
  • Skvelý tvar
  • Prístupnosť vody
  • Žiadne ťažké uzatváranie
  • Ľahko umývateľná na rozdiel od iných fliaš z DM. Neobsahuje slamku, ktorá je ťažšie umývateľná ako tento vrchnáčik
  • Neuniká voda
  • Nemá
slnecnica1990  7. jún 2022

Šikovná fľaša

Šikovná športová fľaša pre detičky, ktoré sa učia piť z fľaše bez cumliku. Na druhý pokus prišiel na to ako to funguje (otváranie a zatváranie) a odvtedy len túto fľašu chce. Bolo by fajn keby je priehľadná a netečuca, pretože stačí,ze ju zle zavrie , položí bokom a už tečie.vacsina deti nerieši ako položí fľašu a potom všade mokro...inak super vyrobok
  • Lahke otváranie a zatváranie

• Dobre sa umýva
  • Nerozbitná
sisi208  15. aug 2021

Detská športová babylove fľaša

Dcérka si ju vie pekne uchopiť aj otvoriť a zatvoriť uzáver. Fľaša je bez obsahu PVC a BPA, má krásny dizajn.
  • dcérka si ju vie pekne uchopiť aj otvoriť a zatvoriť uzáver.
  • fľaša je bez obsahu PVC a BPA,
  • má krásny dizajn
semodka  14. aug 2021

Pandy

Fľaša s medveďom je u nás momentálne najobľúbenejšia. Dcéra rýchlo pochopila ako funguje uzatváranie a pije momentálne len z nej.
  • ľahká
  • dobre sa drží
  • ľahko otvarateľná / zatvárateľná
  • pri prevrhnutí nabok nevytečie
  • pri otočení dole hlavou tečie
zuzulik75  12. aug 2021

Detská fľaška

Pekný dizaj a aj sa cez ňu synovi dobre pije. Ľahko umývateľná.
  • Super
  • Dobrý obejm
  • Ľahko sa dieťatku otvára pomocou úst
anjelik9993  12. aug 2021

Babylove detská športová fľaša

Fľaša je naozaj pekná a praktická, našim babám sa páči, dobre sa z nej pije, ľahko sa otvára a zatvára. Je nerozbitná, čo je super, všetko im padá z rúk. :-D Škoda, že sa nedá umyť v umývačke.
  • - bez obsahu PVC a Bisphenolu A
  • - pekný vzor
  • - nerozbitná
  • - ľahko sa otvára a zatvára
  • - nie je vhodná do umývačky