Sundance sprej na opaľovanie s karoténom OF 15

Sundance sprej na opaľovanie s karoténom OF 15 (200 ml) obsahuje UVA a UVB filtre a poskytuje spoľahlivú strednú ochranu pred spálením. Vodoodolné zloženie sa rýchlo vstrebáva a ponúka okamžitú ochranu pred slnkom. Vďaka pridanému extraktu z mrkvy zaistí krásne letné opálenie po dlhý čas. Pri pravidelnom používaní predchádza starnutiu pokožky. S vegan receptúrou si môžete užívať príjemné slnečné dni s ochranou až 24 hodín.

Kde kúpim Sundance sprej na opaľovanie s karoténom OF 15 ?

Hodnotenia a skúsenosti so Sundance sprejom na opaľovanie s karoténom OF 15

Máš skúsenosť so Sundance sprejom na opaľovanie s karoténom OF 15?
kacena85  14. aug 2022

Top opalovak nasej dovolenky

Super opalovaci krem, velmi ma prekvapilo ako sa super nanasa a vonia, po chvili sa vstrebal, cize velke plus,ze nie je clovek po nom mastny ani na obleceni nie su flaky, natierali sme sa s nim pri mori, doma sme uz mali zaklad, vsetci aj deti najskor faktor 30 dalsie dni uplne stacil tento a pekne do hneda sme vsetci opaleni. Buduci rok kupujem len tuto karoten radu 💯
  • Vonia
  • Lahko sa nanasa
  • Rychlo sa vstrebe
  • Nezanechava flaky
  • Opaluje do hneda
  • Ziadne
jordynka  14. aug 2022

Dobrý, ale s nízkym ochranným faktorom

Sprej na opaľovanie Sun dance 15 - obsahuje karotén, čo je vidieť aj na farbe - je jemne žltkastá, to ale nie je závada. Má jemnú vôňu, no pre nás nízky faktor. Aj napriek tomu sme ho používali denne, len tak - ako doplnenie ochrany k vyššiemu faktoru. Spočiatku som si podľa obalu myslela, že ide o prípravok na udržanie pekného opálenia 🙂. Tento výrobok je pre nás taká "novinka", keďže produkty s takýmto nízkym faktorom nepoužívame. Výhodou je dobrá aplikácia.
  • - jemná vôňa
  • - dobrá aplikácia
  • - nízky faktor
  • - pre niekoho môže byť nedostatkom aj žltkastá farba spôsobená obsiahnutým karoténom
marikaheidi  14. aug 2022

Sundance sprej na opaľovanie s karoténom OF 15

Opaľovací sprej Sun dance 15 s karoténom pre krásnu brondzovohnedú opálenú pokožku. Tento sprej som používala asi po dvoch týždňoch intenzívneho opaľovania a slnenia na horúcom slnku. Dobre a ľahko sa nanáša, je jemnej oranžovej farby s príjemnou vôňou a zabezpečuje strednú ochranu, preto je dôležité mať základ.☀️
  • - Vodeodolný
  • - Dobre sa rozotiera
  • - Nenašla som
henina251  12. aug 2022

Veľká spokojnosť

Maximálne odporúčam tento produkt, výborne sa vstrebáva a aplikovanie je veľmi jednoduché a zábavné. Mám dvojičky a natieranie bolo hrou :)
  • - Rýchlo sa vstrebáva
  • - Je vodoodolný
  • - Cenovo prijateľný
  • - Pozitivne ma prekvapila má vôňa
tratatundra  10. aug 2022

Spokojnosť

Za mňa top opaľovák. Som dobrý fototyp, používam opaľovacie prípravky s nízkym faktorom, takže tento je pre mňa ako stvorený. Dobre sa nanáša, nie je na koži rušivý a drží aj pri kontakte s vodou. Príjemne vonia a tiež sa dobre vstrebáva.
  • Vodeodolný
  • Rýchlo sa vstrebáva
  • Pekne vonia
  • Cenovo dostupný
nikki2201  10. aug 2022

"musthave" každé leto

Tento sprej používam každý rok, poznám ho dlhšie.
Je naozaj super, krásne po ňom pokožka chytá do hneda - čo chce asi každá/ý z nás.(obohatený o karotén).
Príjemná vôňa (mne pripomínajúca kokos, čo ja môžem).
U mňa má každý rok počas leta svoje miesto (mne SPF 15 stačí, keďže niesom úplný "bledokožec". Iným by tento faktor mohol byť málo.)
  • - vôna
  • - rýchle vstrebávanie sa a nezanecháva žiaden nepríjemný lepiaci film na pokožke
  • - sprejový aplikátor
  • - obohatený o karotén (pre krajšie hnedé opálenie)
  • - zatiaľ som žiadne nepostrehla
mokuska12345  8. aug 2022

Je pre nás Top

Nemenila by som už...máme pozitívnu skúsenosť, ďakujeme
spajky  8. aug 2022

Dm výrobok ktorý opäť nesklamal

Veľmi milo ma prekvapila jeho vôňa, rýchlosť vstrebania a ľahkosť aplikácie. Hodí sa skvele na bežný deň, keď človek sem tam popri práci vybehne na slnko.
  • Ľahká aplikácia
  • Rýchlosť vstrebania
  • Krásna vôňa
  • Nízky faktor
miriammiroslava  4. aug 2022

Perfektný sprej na čokoládové opálenie

Tento opaľovák je ľahko aplikovateľný vďaka sprejovému aplikátoru. Krásne vonia a hneď sa vpije, čiže nezanecháva mastný film. Ideálny je na opaľovanie mimo pravého poludnia, keďže má faktor 15. Pomáha opaľovať pekne dohneda.
  • Obsah karoténu pre krajšie opálenie
  • Sprejový aplikátor
  • Neobsahuje microplasty a je šetrný k prírodnému prostrediu
  • Nepozorujem
lienka2407  25. júl 2022

Vynikajúci sprej

Sprej má nádhernú sviežu voňu a je trošku hnedastý,vynikajúco sa rozotiera a je lahučký.
Pre mňa jediná nevýhoda je spf 15 ktorá je nedostatočná v lete je určite potrebná 30+ 50+.Ideme na dovolenku do Turecka a nemyslím že pojde s nami do kufra.
  • Lahučký
  • Jednoducho sa rozotiera a rýchlo vpije
  • Krásna voňa
  • Spf 15 je nedostatočné na akékoľvek ročné obdobie
anreana  21. júl 2022

Je výborný za cenu... kupujem len tieto opaľovacie prípravky

Výborný za cenu... vždy kupujem v Dm.. opaľovacie prípravky.... pretože ma nikdy nesklamali
  • Pekne vonia,,Vyborny
  • Nedostatky... no nepoznám
mimap7  17. júl 2022

Vyborny. Nesklamal

Za dobru cenu, dobrý vyrobok nasklamal.
lelebibi  11. júl 2022

Výborný produkt za dobrú cenu.

Kupujeme opakovane, produkt je veľmi dobrý, dobre sa vstrebáva, nezanecháva mastnú pokožku.
  • Dobrá cena a kvalita