Yves Rocher PURE ALGUE

Nový rad výrobkov na čistenie pleti PURE ALGUE od francúzskej rastlinnej kozmetiky značky YVES ROCHER pokožku hydratuje a okysličuje. Je určený na normálnu a zmiešanú pleť.

Yves Rocher PURE ALGUE
Rad produktov PURE ALGUE je inšpirovaný čistiacou silou oceánov, obsahuje účinnú zložku mikroriasu Tetraselmis s okysličujúcimi a andioxidačnými vlastnosťami. Mikroriasy pochádzajú z udržateľného hospodárstva a boli vypestované pri bretónskom pobreží. Podporujú angiogenézu, proces zodpovedný za rast nových krvných ciev, ktorý zlepšuje okysličenie buniek v koži.

Rad výrobkov na čistenie pleti PURE ALGUE obsahuje 7 výrobkov vhodných pre normálnu a zmiešanú pleť, ktoré sú ešte šetrnejšie k pleti aj planéte. Obsahujú 94 % zložiek prírodného pôvodu a ich obaly sú vyrobené zo 100% recyklovateľného plastu.

Odličovacie želé 3v1 - v jednom kroku odstraňuje líčenie, čistí a detoxikuje. Má osviežujúcu gélovú textúru, ktorá obsahuje drobné kvapky vody a pri masáži tváre sa mení na ľahkú penu. Kombinuje účinnosť čistiaceho oleja so sviežosťou čistiaceho gélu. Jemné, ale efektívne zloženie účinne odstraňuje aj vode odolný make-up z tváre i očného okolia, a prináša pleti sviežosť. Pleť je po použití čistá, hydratovaná a hebká na dotyk. Naviac je vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje starostlivo vybrané ingrediencie, ktoré rešpektujú pleť i životné prostredie.

Svieži čistiaci gél - pleť dokonale čistí, okysličuje a osviežuje. Zbavuje pokožku nečistôt a zvyškov make-upu.

Okysličujúca čistiaca pena – má osviežujúcu penovú textúru. Bezchybne čistí pleť, okysličuje a poskytuje jej potrebné osvieženie.
Okysličujúca čistiaca pena

Odličovacia micelárna voda na tvár a oči 2v1 - eliminuje zvyšky odolného make-upu. Jej svieža textúra zanecháva pokožku jemnú a čistú, so sviežim pocitom.

Rozjasňujúci peeling pre sviežu pleť – má osviežujúcu gélovú štruktúru. Obsahuje bambusový prášok. Jemne vypína, okysličuje a osviežuje pleť. Zbavuje pokožku odumretých buniek a nečistôt.

Okysličujúca hydratačná maska - intenzívne hydratuje, revitalizuje pokožku a obnovuje jej prirodzený jas. Má osviežujúcu gélovú textúru. Používa sa dvakrát týždenne na čistenie tváre. Necháva sa pôsobiť 5 minút a zbytok sa odstráni vatovým tampónom.

Hodnotenia a skúsenosti Yves Rocher PURE ALGUE

Máš skúsenosť Yves Rocher PURE ALGUE?
konik_testuje  9. jún 2021

PURE ALGUE od YVES ROCHER si rozhodne svojich 5 hviezdičiek z testovania zaslúži.

Svieža vôňa, hebká pokožka, hydratácia a okysličenie pleti… To všetko a ešte oveľa viac so sebou prinieslo redakčné testovanie nového radu PURE ALGUE od prémiovej francúzskej kozmetickej značky YVES ROCHER s obsahom morskej mikroriasy Tetraselmis s okysličujúcimi a andioxidačnými vlastnosťami.

Bez pochýb je najväčším ťahúňom tohto záprahu oceánskej sviežosti Odličovacie želé 3 v 1. Prekvapilo svojou konzistenciou i odličovacou silou, no najmä efektom sviežej a okysličenej pleti, ktorý po použití zanecháva.Vodeodolná dekoratívna kozmetika ho síce potrápila, nebolo to však nič, s čím by si neporadili ďalšie výrobky z tohto radu.

V tesnom závese sa preto nenechala zahanbiť ani Odličovacia micelárna voda na tvár a oči 2 v 1, ktorá okrem odstránenia zvyškov, i toho vodeodolného, make-upu, dôkladne pleť vyčistila a navyše, okrem sviežej a čistej pleti, zanechala pozitívny dojem vďaka svojej nádhernej vôni.

Milým prekvapením bola aj Okysličujúca hydratačná maska. Ľahká aplikácia a jej bezoplachová forma z nej robia must have každej ženy, ktorá bojuje s napätou pleťou bez života. Hydratačná maska nielen dodala pleti svieži a zdravý vzhľad, pleť sa dokonca po jej aplikácii zjemnila a stala pružnou.

Svieži čistiaci gél a okysličujúca čistiaca pena sú v rade PURE ALGUE zástupcami každodennej rannej i večernej starostlivosti o pleť. Oba produkty pleť zbavujú nečistôt, hydratujú a osviežujú. Záleží na žene, aká konzistencia čistiaceho prípravku na tvár jej viac vyhovuje. Aj v našom modrokoníkovskom testovaní sa testerky rozdelili na dva tábory.

Jedným z najdôležitejších krokov v starostlivosti o pleť je exfoliácia, teda peeling. Tento krok je vo všeobecnosti nedocenený, a pritom veľmi dôležitý. YVES ROCHER pri vytváraní radu PURE ALGUE však mysleli aj na zbavovanie sa odumretých kožných buniek. Rozjasňujúci peeling pre sviežu pleť nesklamal. Jeho gélová konzistencia, bambucký prášok a svieža vôňa dokonale tento rad kozmetiky reprezentujú.

Celkovo tento rad kozmetiky YVES ROCHER obstál na výbornú. A to nielen vďaka tomu, že do bodky splnil všetko, čo sľúbil, a to sviežosť, hydratáciu a okysličenie pleti. Pridanou hodnotou každého z výrobkov je aj vôňa, ktorá neodmysliteľne k produktom tejto značky patrí. Navyše sú produkty šetrné nielen k pokožke, ale tiež k prírode.
  • Osvieženie a rozjasnenie pleti
  • Hydratácia
  • Pri dlhodobom používaní odstraňuje nedostatky pleti
  • Krásna vôňa
  • Kozmetika šetrná k pleti i prírode
  • Všetky produkty splnili očakávania
  • Odlíčovacie želé si neporadilo s vodeodolným make-upom
ivkazba  25. máj 2021

Ďalšia francúzska sviežosť

Pleťovej kozmetike Yves Rocher som verná vyše 10 rokov. Celoročne používam rad Elixir Jeunesse, v lete zbožňujem Hydra Végétal a v zime zase Anti Age Global alebo Sérum Végétal. Na odličovanie dlhodobo používam micelárny gél z radu Elixir a tonikum s radu Hydra. Nový rad Pure Algue nesklamal, práve naopak, potvrdil to, prečo mám túto kozmetiku rada. Má príjemnú zdravú vôňu, žiadne sladké ovocinky, ale vôňa čistoty. Keď si očistíte pleť micelárnou vodou, chcete si ju očistiť znova, aby ste sa znova nadýchli tej vône. Čistiaci gél je skvelým doplnkom mojej pleťovej údržby každý večer a maska každý druhý deň osvieži pleť. V mojom veku 43 tá údržba už čo-to stojí, aby človek bez omietky vyzeral v norme. Pre mňa je táto kozmetika tým ideálnym doplnkom už roky.
  • príjemná vôňa čistoty
  • príjemný pocit hladkej pleti
  • osvieženie pleti
tratatundra  24. máj 2021

Po prvýkrát a navždy Yves Rocher

Nechala som sa zlákať hodnoteniami tu na Modrom koníku a zakúpila som si 3 produkty z radu Pure Algue od Yves Rocher. Moja pleť dostáva dosť zabrať, a tak si trochu kyslíka naviac zaslúži.
Musím povedať, že neľutujem ani cent, ktorý som do kozmetiky investovala. Napriek tomu, že nie všetky produkty z môjho výberu mali TOP hodnotenia, zvolila som podľa vlastných preferencií.
Pleťová maska - Na môj skus možno trochu nepochopený systém nezmývania, ale svoju úlohu plní skvelo. Dvakrát do týždňa dodá pleti fakt všetko, čo pleť potrebuje. Je po nej napnutá (nie však tým nepríjemným spôsobom, ktorý vás núti použiť krém), svieža, s nádychom ružovkastej, a hlavne, jemná ako detský zadoček.
Odličovacie želé 3 v 1 - Nemá chybu. Ja osobne nepoužívam make-up, len púder a riasenku. Ešte sa mi nestalo, že by želé neodlíčilo všetko a dokonale. Používam ho večer, či som, alebo nie som nalíčená, na vyčistenie pleti po celom dni. Za mňa určite skvelý produkt.
Čistiaca pena - Napriek nie 100 % úspešnosti v testovaní tu na MK, som sa rozhodla si ju kúpiť, pretože čistiace peny mám proste rada a neľutujem. Zamiloval si ju dokonca aj môj priateľ.

Je to moja prvá skúsenosť s Yves Rocher a myslím, že tento rad ma presvedčil o kvalite tejto francúzskej značky a už rozumiem, prečo má toľko fanúšikov. Myslím, že pri nej zostanem. :)
  • Krásna vôňa.
  • Účinnosť.
  • Prémiové zloženie.
  • Absolútne splnila očakávania.
  • Cena.
mylovve  17. máj 2021

Pre mňa nič lepšie nie je🍀

Ako prvú som začala skúšať penu a už po prvom raze som bola prekvapená, ako mi zjemnilo pokožku... Vôňa neskutočná ❤️Ako druhé som skúsila použiť masku. Tiež spokojnosť. Najviac som spokojná s gélom, ktorý si nanášam ráno a večer a už si aj okolie všimlo, že mi akné ustúpilo. Som vďačná a určite ostanem verná. Jediná vec, ktorá mi nesadla, je odličovač, ktorý neodlíčil všetko. Ale inak som spokojná a môžem iba odporúčať. 🍀🙏❤️
  • Neskutočná vôňa ❤️
  • Super nanášanie 🙏☺️.
  • Jediné, čo môžem hodnotiť zle, že odličovač neodlíčil všetko, ako by mal.
lejlinka868  17. máj 2021

Dokonalá hydratačná kozmetika

Dostala som možnosť testovania YVES ROCHER radu PURE ALGUE a musim povedať, že veľká spokojnosť. Odličovanie je alfou a omegou krásnej pleti a so správnou hydratáciou je to kľúč k skutočne hebkej a žiarivej pleti. Testovala som 3 produkty: Odličovaciu micelárnu vodu 2 v 1, Odličovacie želé 3 v 1 a Okysličujúcu hydratačnú masku. Všetky určené na normálnu až zmiešanú pleť. A u mňa to je rozhodne kozmetika MUST HAVE.
  • Odličovacie želé
  • - dokonale si poradí aj s vodeodolným makeupom
  • - pleť zanecháva hebkú a voňavú
  • - nespôsobuje žiadne podráždenia očí
  • - je určené na tvár, oči i krk takže netreba siahať po viacerých prípravkoch
  • Micelárna voda 2 v 1 s mikroriasou
  • - dočistí dokonale pleť
  • - nedráždi ani oči
  • - veľmi príjemná vôňa
  • Okysličujúca hydratačná maska
  • - pleť zanecháva rozžiarenú
  • - pleť je krásne vypnutá
  • - veľmi ľahko sa nanáša
  • - micelárna voda trošku pení na tvári po nanesení
  • - masku je lepšie opláchnuť vodou
lejlinka868  17. máj 2021

Dokonalá hydratačná kozmetika

Dostala som možnosť otestovať 3 výrobky Yves Rocher. Odličovanie je alfou a omegou v starostlivosti o pleť, to vie každá z nás. Rovnako ako aj to, že hydratácia je nesmierne dôležitá a často už nestačí len piť dostatok vody, ale pleti musíme pomôcť. Kozmetika, ktorú som testovala je určená na normálnu až zmiešanú pleť. Mne naozaj sadla! Určite to bude moje MUST HAVE v kúpeľni.
tatianasevcikova  16. máj 2021

Hydratácia a ľahkosť

Produkty od YVES ROCHER z rady Pure Algue vám môžem len odporučiť a to nielen ženám s normálnou a zmiešanou pleťou. Pokožku absolútne nedráždia, sú vyrobené z prírodných ingrediencií, ktoré rešpektujú požiadavky našej pleti aj naše prostredie.
Pleť je po používaní hĺbkovo hydratovaná, svieža, príjemne prevoňaná s prirodzeným rozžiareným efektom. Vôňa nie je výrazná a nedráždi tak ani tú najcitlivšiu pleť. Mojím najväčším favoritom je maska a pena.
  • Hĺbková hydratácia a revitalizácia pleti.
  • Príjemná svieža vôňa a rôzne konzistencie produktov.
  • Prírodné ingrediencie.
  • Celá rada skincare od ranajšieho čistenia až po double cleansing.
  • Nevysušuje, pokožka je rozžiarená a krásne vláčna.
  • Príjemný výsledok (hydratácia a rozžiarenie) po dlhodobom používaní.
  • Úžasná maska a pena na pleť
  • Žiadny produkt na čistenie pleť na 100 % neodlíči v prvom kroku.
1kriosa1  16. máj 2021

Sviežosť a regenerácia z oceánov

Nový rad produktov PURE ALGUE hodnotím veľmi pozitívne, na tvári naozaj zanechávajú svieži pocit, je to príjemný svieži začiatok dňa a uvoľnujúca regeneračná bodka po vyčerpávajúcom dni. Z celého radu ma najviac oslovila okysličujúca čistiaca pena, ktorá ma príjemnú textúru a pleť uvoľní. Odličovacie želé 3 v 1 má všestranné použitie, na odlíčenie, osvieženie, ale i regeneráciu pleti. Po aplikovaní kozmetiky na tvár, je naozaj pleť uvoľnená, svieža a jemná.
Navyše, pridaná hodnota celej kozmetiky je ekologická stránka všetkých produktov a ich obalov.
  • - odstraňovanie nečistôt
  • - hydratuje pleť
  • - okysličujúce účinky
  • - rastlinná kozmetika
  • - kozmetika a obaly šetrné k prírode
  • - cena (pre niekoho to už môže byť drahšia kozmetika)
moss  16. máj 2021

Svieža ako morský vánok

Vďaka Modrému koníkovi som dostala možnosť testovať výrobky od mojej obľubenej kozmetickej značky Yves Rocher. Išlo o tri výrobky nového radu Pure Algue - odličovací gél 3 v 1, micerálna voda a hydratačná maska. Na balíček som sa veľmi tešila a bola som zvedavá ako na mňa nové výrobky zapôsobia. Hneď po otvorení balíčka na mňa vykukla príjemná, jemná, tyrkysová farba obalov v kombinacii s bielou a nedalo mi hneď výrobky aj neovoňať. Ľahká, nevtieravá, svieža vôňa ma tiež veľmi milo prekvapila. Takže prvotný dojem bol veľmi dobrý. Bolo to prvýkrát, čo som na odličovanie používala gél a musím povedať, že som veľmi spokojná. Vyhovovala mi jemná gélovo-krémová konzistencia, ktorú dopĺňala už spomínaná svieža vôňa. Pleť po opláchnutí pôsobila veľmi sviežo a na dotyk hladko. Dočisťovala som ju micerálnou vodou. Malým nedostatkom bolo, že sa mi gélom nedarilo poriadne odlíčiť oči, takže som ich dočisťovala micerálnou vodou alebo odličovačom na olejovej báze, čo mi ale veľmi neprekážalo, keďže ho používam stále. Masku môžem iba pochváliť, má príjemnú krémovitú konzistenciu, po nanesení na pleť je takmer priesvitná a vďaka jemnej vôni bol celý zážitok príjemný. Cítila som mierne štipkanie, čo ale mohlo byť spôsobené peelingom pred nanesením masky. Vôbec mi to ale nevadilo, mala som skôr vďaka tomu pocit, že maska "pôsobí" a po zotretí bola pleť jemná, vypnutejšia a hladká. Celkovo hodnotím túto moju prvú skúsenosť s radom Pure Algue veľmi pozitívne, favoritmi zostávajú gel a maska. Určite si ich v budúcnosti znova kúpim.
  • jemná, príjemná konzistencia
  • svieža vôňa
  • pocit sviežosti a hladká pleť
  • gél neodlíčil oči dostatočne
jajamalka  16. máj 2021

Zlatá stredná cesta

V rámci testovania som skúšala tri produkty z radu PURE ALGUE určené na zmiešanú pleť. ODLIČOVACIE ŽELÉ bolo veľmi fajn. V tyrkysovej tube s praktickým vyklápacím uzáverom. Nemám rada tuby, ktoré sa musia odšróbovať. Žerie to čas. :-D Používala som ho pri rannej rutine ako čistič hneď po zobudení a pri večernej rutine ako prvý krok na odstránenie make-upu a SPFka. Ak by to malo byť len jednokrokové čistenie, asi by mi večer nepostačovalo, ale ako prvý krok (u niekoho možno druhý) bolo fajn. Príjemná, nelepivá konzistencia. Na môj vkus málo penilo, ale je to asi len o zvyku a zvykla som si celkom rýchlo. Viem si predstaviť, že si ho kúpim.
MASKA bola na môj vkus príliš mastná na to, že je určená primárne pre zmiešanú pleť. Oceňujem praktické balenie v tube a vyklápací uzáver. Nemám totiž rada masky v kelímkoch, príde mi hygienickejšie masku vytlačiť ako naberať z kelímka.
MICELÁRNA VODA v kombinácii s odličovacím želé predstavuje celkom príjemnú súčasť večernej rutiny pri odličovaní a čistení pleti. Každé zvlášť nezvládne dať dole celý make-up ale spolu to funguje.
  • praktické balenie v tubách s vyklápacím uzáverom
  • odličovacie želé & micelárka fungujú ako kombo pri večernom odličovaní a čistení pleti
  • maska na zmiešanú pleť bola na môj vkus príliš mastná
  • odličovacie želé ani micelárka samostatne neodlíčia úplne na 100 %
nelinkabublinka  16. máj 2021

Vydarený rad výrobkov

Odličovanie pleti je základ starostlivosti o pleť. Odličovací gél 3v1 ma najskôr prekvapil, že nepení a spočiatku som mala tendenciu si ho dávať zbytočne veľa. Pleť je po ňon "šťavnatá" a hydratovaná, no neleskne sa a nie je mastná. Pri micerálnej vode mi naopak prekážalo to, že pení a tak som mala potrebu si pleť umyť na záver ešte čistou vodou. Ako posledný bod som používala pleťovú masku, po ktorá mi naozaj sadla. Celkovo ide o vydarený rad produktov.
  • sedia mojej zmiešanej pleti
  • páči sa mi možnosť vybrať si rôzne textúry, podľa toho, čo má človek rád /gél, pena, micerálna, voda,.../
  • pleť nie je mastná
  • maska je super
  • micelárna voda pení na tvári
nikelca  15. máj 2021

Darček, ktorý som si musela nechať

Z tejto sady mám odličovaciu micelárnu vodu, ktorá je super na každodenné ranné osvieženie aj večerné odlíčenie, nie je po nej nepríjemný pocit a nedráždi ani na tvári pripečenej od slniečka. Mám aj odličovacie želé, ktoré je príjemné, ak mám trochu viac času na príjemnú masáž tváre, neslzia z neho oči. Super, ak ho na chvíľku pred použitím dám do chladničky (ťažký víkend, opieklo ma 😊).
Ešte mám hydratačnú masku. Pekne vonia, rýchlo sa vpije a netreba ju umývať. :) Celá sada, či len jeden produkt je to krásny darček, ktorý môžem odporúčať, či pre kamošku, rodinu alebo len sebe pre radosť. 😊
  • Jemná vôňa
  • Citlivé k pleti
  • Maska má rýchle vstrebávanie
  • Masku netreba oplachovať
  • Vhodné aj ako darček vďaka peknému obalu
  • Vhodné na rýchlu aj precíznu starostlivosť (ideál pre mamičky čo nikdy nevedia, koľko toho stihnú :D )
  • Na micelárnej vode by som privítala dávkovač lebo sa mi podarilo buď premočiť kozmetický tampón alebo dať málo (ale to je mojou „šikovnosťou").
mylovve  15. máj 2021

Pre mňa najlepšia 🍀

V prvom rade by som sa chcela poďakovať za možnosť testovania. Prihlásila som sa, lebo mám problematickú pleť. Na začiatku som začala používať penu a už po prvom použití som cítila, ako mi pokožka zjemnela. Použila som aj pleťovú masku, ktorá príjemne vonia. Tá je super. Úplne osviežujúci pocit po nej. Za mňa TOP! 🙏 Ako posledný používam ráno a večer gél, ktorý sa krásne natrie na pokožku, vôbec neštípe, krásne vonia a musím povedať, že po pár dňoch mi normálne akné mizne. Mávam ho vždy okolo brady a na kostiach, ale úplná zmena. Ani mastné čelo už tak nemám. Za mňa TOP kozmetika, ktorú budem vrelo odporúčať a určite jej ostanem verná. 🙏🍀
  • Vôňa. 🙏 Neskutočná vôňa.
  • Dobre sa nanáša každý prípravok. 🙏
  • Určite odporúčam na problematickú pleť. 🙏
  • Odličovač nedlíčil všetko.
misinka0611  15. máj 2021

Testovanie noviniek od Yves Rocher

Vďaka Modrému Koníku a Yves Rocher som mala možnosť testovať novinky z rady Pure Algue a to konkrétne:
- odličovaciu micelárnu vodu 2v1
- okysličujúcu hydratačnú masku
- odličovacie želé 3v1

Mám normálnu až zmiešanú pleť. Každé ráno som začala vyčistením pleti micelárnou vodou a kozmetickým tampónom. Napriek tomu, že tento úkon som robila aj večer, na tampóne ostali nečistoty, takže micelárna voda spoľahlivo dokázala vyčistiť to, čo sa za noc usadilo na pleti. Hydratačnú masku som použila tak, ako píšu na obale produktu 2x týždenne, takže celkovo 4x. Konzistenciou pripomína krém. Na obale píšu, že nadbytok textúry po 5 minútach, treba zotrieť kozmetickým tampónom. Mne osobne tento postup nevyhovoval, preto som si tvár po pôsobení masky umyla čistou vodou. S odličovacím želé som sa stretla prvýkrát a preto, som práve naňho bola najviac zvedavá. Toto želé spolu s micelárnou vodou spoľahlivo odstránili make-up. Na oči som ho nepoužívala, tie som odličovala micelárnou vodou.

Produkty neštípali na pleti, nezanechávali nepríjemný pocit a čo je hlavné, nedošlo k žiadnej alergickej reakcii. Bežný denný make-up dokázali odstrániť. Ten vodeodolný som neskúšala.
  • - jemná nevtieravá vôňa
  • - prírodné zloženie
  • - vzhľad produktov
  • - prijateľná cena
  • - nedošlo k žiadnej alergickej reakcii, k štípaniu alebo k nepríjemným pocitom
  • - pri hydratačnej maske píšu, že zotrieť nadbytok textúry kozmetickým tampónom, no mne tento postup nevyhovoval, preto som si tvár radšej umyla čistou vodou.
beatabuckova  14. máj 2021

Testovanie úžasných produktov

Mala som možnosť otestovať tri perfektné výrobky od Yves Rocher.
1. Odličovacie želé - bolo príjemnej textúry a nádherne vyčistil pleť.
2. Micelárna voda - pleť po nej ostala dočistená a svieža, neštípe ani oči.
3. Hydratačná maska - tento produkt sa mi páčil najviac, zanecháva pleť hebkú a má príjemnú vôňu.
Sú to perfektné produkty, určite si ich ešte kúpim v budúcnosti. 👳👍🛀
  • príjemná, nevtieravá vôňa
  • vyhovujúca textúra
  • zloženie prípravkov
  • viditeľný účinok na pleť
  • nič
moli2008  13. máj 2021

Hydratačná bomba pre pleť

Odkedy som sa dozvedela, že ma vybrali na testovanie, nevedela som sa dočkať balíčka. A musím povedat, že už po prvom odskúšaní som bola nadšená, a keby vedela moja pleť rozprávať, aj ona by vychválila sadu na čistenie z radu PURE ALGUE do nebies. Konzistencia čistiaceho želé bola veľmi príjemná a čistenie pleti s ním išlo hravo, micelárnou vodou som pleť ešte dočistila, a veruže, ostala krásne jemná a hydratovaná. Čo ma prekvalilo najviac, bola maska, ktorá mi nespôsobovala pocit "stiahnutej/ťahajúcej" kože ako iné masky. Táto čistiaca rada ma milo prekvalila, moja pleť je sviežejšia a žiarivejšia, a keby vedela rozprávať, určite by sa mi poďakovala. 😉 A ja ďakujem Vám za možnosť vyskúšať čistiacu radu PURE ALGUE, ktorú vrelo každému odoporúčam. 🤗
  • Príjemná, jemná vôňa
  • Pleť hydratovaná a dôkladne vyčistená
  • Želé má veľmi príjemnú konzistenciu, ľahké čistenie
  • Po použití micelárnej vody príjemný pocit hydratácie
  • Maska je po na nanesení príjemná na pleti, vôbec ju necítiť
  • Nenašla som žiadne
anamor  13. máj 2021

Yves Rocher opäť nesklamal

Záujem o testovanie som prejavila, lebo kozmetika tejto značky mi vyhovuje. Dostala som príležitosť otestovať výrobky na odlíčenie pleti a to: gélové želé, micelárnu vodu a masku.
Favoritom sa hneď od začiatku stalo práve odličovacie želé, ktoré má skvelú konzistenciu - gélovú a výborne odlíči pleť, na dočistenie výborne dopomohla micelárna voda.
Celý rad má krásnu vôňu, jemnú a príjemnú. A určite som zvedavá na dlhodobé používanie.
Maska z tohto radu sa nestala mojím favoritom, no nesklamala. Treba ju naozaj nechať na pleti odporúčaných 5 minút, inak je odstraňovanie trošku zdĺhavejšie a len suchý vatový tampón nestačí.

Veľmi príjemná skúsenosť s príjemným kozmetickým radom. Určite odporúčam vyskúšať najmä odličovací gél. A ja určite chcem vyskúšať peeling z tohoto radu a odličovaciu penu. Ďakujem za možnosť vyskúšania. Dávam 5 hviezdičiek.
  • Výborné odličovacie schopnosti gélu a dočistenie micelárnou vodou
  • Vôbec nedráždi oči (čo veľmi oceňujem)
  • Svieža pleť s príjemným pocitom
  • Maska po dlhšom nanesení sa horšie odstraňuje
  • Maska má krémovú /lepivú/ konzistenciu
katushkas  13. máj 2021

Sviežosť mora s Pure Algue 🌊

S kozmetikou Yves Rocher mám veľmi dobré skúsenosti a som rada, že som mohla vyskúšať aj najnovší rad Pure Algue s výťažkom riasy Tetraselmis 🌿, ktorý má najmä okysličujúce účinky. Z vyskúšaných výrobkov ma najviac zaujalo odličovacie želé 3 v 1, ktoré má sviežu príjemnú vôňu a pleť po ňom ostáva nádherne rozžiarená.💦 Občas pri odličovaní očí som musela použiť aj odličovaciu micelárnu vodu, nakoľko sa neodstránili úplne zvyšky maskary, čo mi ale vôbec nevadilo, pretože táto micelárka vonia nádherne ako aj odličovacie želé.💙 Pleťová maska skvelo dopĺňa celý rad, jej konzistencia je príjemne krémová a po použití ostala moja pleť hydratovaná, hebká a príjemná na dotyk. Za mňa výborná skúsenosť, nemám čo vytknúť. Pri kozmetike u mňa veľmi záleží najmä na vôni výrobkov a s týmto radom som sa cítila naozaj ako pri mori. 🌊
  • Príjemná, svieža vôňa výrobkov
  • Konzistencia odličovacieho želé je skvelá
  • Hydratačné a okysličujúce účinky
  • Rozžiarená pleť
darina1952  13. máj 2021

Ako som testovala výrobky s riasami

Ako každá žena, mám svoje obľúbené "evergreeny" aj v kozmetike, ale som aj zvedavá na nové produkty. Tak sa ku mne dostal aj tento set - zo zvedavosti. :-D Odličovací gél, pleťová voda a hydratačná maska. Odličovací gél ma zaujal svojou štruktúrou - je vo forme želé a je nepenivý. Celý rad je veľmi jemný voči pokožke a hlavne si ma získal vôňou. Je to vôňa čistoty, nevtieravá a nezostáva na pokožke dlho, čo robí môjmu fajnovému nosu veľmi dobre, pretože neznášam preparfumované pleťové výrobky. ;-)
  • nevtieravá vôňa
  • hydratačné vlastnosti výrobkov
  • dostatočný objem balení
  • odličovacie želé nepení
  • odličovacie želé zaostáva v odlíčení očných šminiek
da_nie_la  12. máj 2021

Testovanie s Yves Rocher

Táto kozmetika ma veľmi milo prekvapila.
Novinky z radu Pure Algue nielen pekne voňajú, ale pokožka naozaj ostala čistejšia.
* Odličovacia voda 3 v 1 odstránila aj hlboký make-up, pleť ostala rozžiarená a pôsobila zdravo. Krásna vôňa je len plus.
  • Prírodná kozmetika
  • Zlepšená pokožka
  • Nemám čo vytknúť
dominika_c  12. máj 2021

Kozmetika vhodná aj pre problematickú pleť

Rad Yves Rocher PURE ALGUE sadol mojej pleti ako "zadoček na nočník". Zloženie nedráždi moju problematickú pleť, nezaťažuje ju a neupcháva póry.
Víťazom je jednoznačne odličovacie želé 3 v 1, ktoré si poradí aj s odolnejším make-upom. Ideálny produkt vhodný na prvý krok v každodennej odličovacej a čistiacej rutine.
S micelárnou vodou som bola taktiež spokojná, svoju úlohu splnila.
Okysličujúca hydratačná maska má ľahké zloženie a po použití ostáva pleť jemná, hydratovaná a svieža.
Prípravky budem určite používať aj naďalej a tešiť sa na dlhodobejšie výsledky.
  • ľahká konzistencia vhodná aj pre problematickú pleť
  • jemná, nevtieravá vôňa
  • prírodné zloženie
  • hydratovaná pleť
  • odličovacie želé 3 v 1 nevyžaduje použitie odličovacích tampónov
  • žiadne
berry59  11. máj 2021

Jarný detox pre pokožku

Som naozaj šťastná, že som dostala takúto možnosť testovať výrobky PURE ALGUE od Yves Rocher.
V prvom rade by som začala s odličovacím želé, ktoré má gélovú konzistenciu, krásnu vôňu a výborne odstraňuje make-up. Pokožka ostáva čistá, hydratovaná a jemná na dotyk.
Čo sa týka hydratačnej okysličujúcej masky, za mňa je to číslo 1. Mam veľmi jemnú pokožku a pri výbere masky som opatrná, ale táto mi naozaj pasovala. Pleť mám po použití masky sviežu, hydratovanú a hebkú na dotyk. Určite môžem odporučiť všetkým ženám.
  • Krásna vôňa
  • Jemná a čistá pleť
  • Prírodné zloženie
maruskaw  11. máj 2021

Špeciálne testovanie Yves Rocher PURE ALGUE

Mala som tú možnosť byť súčasťou špeciálneho testovania výrobkov na čistenie pleti PURE ALGUE od francúzskej rastlinnej kozmetickej značky YVES ROCHER. Dva týždne som testovala tieto tri produkty:
1. Odličovacie želé 3 v 1 s mikroriasou (150 ml) - vhodné pre všetky typy pleti,
2. Odličovacia micelárna voda na tvár a oči 2 v 1 s mikroriasou (200 ml) - vhodná pre normálnu až zmiešanú pleť,
3. Okysličujúca hydratačná maska s mikroriasou (75 ml) - vhodná pre normálnu až zmiešanú pleť.
Celkovo som bola s výrobkami veľmi spokojná, hlavne s odličovacím želé a odličovacou micelárnou vodou. Keby sa dalo, vedela by som tieto 2 produkty pozitívne ohodnotiť na viac ako 5 hviezdičiek. :-) Značku Yves Rocher som poznala a používala už aj pred testovaním a vďaka testovaniu som spoznala ďalšie dobré produkty pre starostlivosť o pleť. :heart:
  • - svieža morská vôňa,
  • - dostatočne odlíčená a vyčistená pleť,
  • - po použití je pleť hydratovaná a veľmi jemná, hladučká
  • - nevysušuje pokožku tváre.
  • - hydratačná maska mi pripadala trošku lepkavá, keď som ju nanášala prstami na tvár
  • - pri prvom použití hydratačnej masky som pociťovala na tvári jemné štípanie, pri ďalších použitiach už nie
miriammiroslava  11. máj 2021

Pleť čistá a "šťavnatá" :)

S radou Yves Rocher PURE ALGUE som veľmi spokojná, keďže mám mierne problematickú pleť a môžem používať iba produkty s ľahkým zložením. Maska je výborna. Nezaťažuje pokožku a neupcháva póry. Pleť vyzerá "šťavnato", ale nie mastne, aj na ďalší deň po použití.
Micelárna voda a čistiaci gél jemne prečistia pleť a urobia tak kvalitnú prípravu na nanesenie masky. Pleť akoby viac dýcha.
  • - maska neupcháva póry
  • - príjemný pocit na pokožke
  • - rozžiarená pokožka aj na druhý deň po použití
  • - ľahučký jemný pocit
  • - príjemná neotravujúca vôňa
  • - žiadne, prípadne len väčšie balenie pri maske by bodlo
andabubua  10. máj 2021

Testovanie Yves Rocher PURE ALGUE

Či už si užívaš každodennú starostlivosť o pleť, tak ako ja, alebo to považuješ za nutnú rutinu, čistenie pleti s touto sadou sa ti bude páčiť. Jej príjemná vôňa ťa prenesie na letnú dovolenku k moru, no rozmaznávať sa môžeš nechať aj jemnou konzistenciou masky. Po nej bola moja pleť jemnejšia a príjemnejšia na dotyk, pôsobila zdravšie. Pri používaní týchto výrobkov som bola veľmi spokojná. Moja pleť je citlivá, nie hocičo mi sadne. Tu som nemala najmenší problém, nič neštípalo, nesťahovalo. Vrelo odporúčam. A čo je úplne top, výrobky sú prírodné (čo potvrdila aj moja pleť, lebo zo všetkého ,,umelého" sa vždy vyhádžem alebo mi začervená pleť).
  • príjemná vôňa
  • jemná konzistencia masky
  • prírodná kozmetika
  • naozaj som žiadne nedostatky neobjavila
bambulalala  10. máj 2021

Refresh pre moju unavenú pleť

Naozaj musím povedať, že už po 1. použití som videla, alebo skôr cítila, rozdiel. Pleť zostala hebká, jemná, a vláčna. Veľmi dobre pripravená napríklad pod make-up. Po 1. týždni už boli výsledky aj vidieť - svieža pleť, zmenšené póry, žiadne príliš suché alebo príliš mastné miesta (mám zmiešanú pleť). Pleť je akoby všade rovnaká, nedokonalosti sú viditeľné menej. Dokonca som už párkrát šla von aj bez make-upu. 🙂 Čo teda nebolo u mňa zvykom. Najväčším benefitom je u mňa ale ten pocit jemnej, vláčnej, hydratovanej pleti.
  • Zaujímavá a príjemná konzistencia (želé)
  • Šikovné a dostatočne veľké balenie
  • Prírodné zloženie
  • Účinok naozaj od 1. použitia
konsuelita  10. máj 2021

Odporúčam

Dva týždne som intenzívne používala túto radu od Yves Rocher na okysličenie pleti.
Hneď, ako prvé, ma očarila jemná príjemné vôňa, plná čistoty a sviežosti.
Odličovacie želé som používala aj na odlíčenie aj na bežné umytie pleti, následne som pleť dočistila pleťovou vodou. Pri odličovaní make-upu som nebola až tak spokojná, bolo potrebné dočisťovať. Ale to možno preto, že som zvyknutá na odličovacie mlieko. Ale aj tak je toto famózna kombinácia. Pleť po použití bola jemná a mala krásnu zdravú ružovučkú farbu, plná života.
Plaťovú masku som použila ako relax po celom dni, pleť bola po nej úžasne hydratovaná a žiarivá. Ja som spozorovala aj úbytok kožného mazu a zmiernili sa problémy ako zapálené miesta na pleti a čierne bodky.
  • Príjemná vôňa.
  • Hydratácia pleti.
  • Pleť je žiarivá.
  • Menej kožného mazu.
  • Slabšie odličovacie schopnosti.