Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Jablko

Ďalšia novinka medzi radlermi, Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Jablko, je inšpirovaná iskrivo sviežou chuťou najtradičnejšieho slovenského ovocia.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Jablko

Dokonalý balans červenej a zelenej odrody jabĺk v kombinácii s nealkoholickým pivom Zlatý Bažant 0,0% predstavuje unikátne spojenie chutí. Nový radler 0,0% bez obsahu alkoholu je vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií, so zníženým obsahom cukru až o 30%, bez konzervantov, umelých farbív a je bezlepkový.

Hodnotenia a skúsenosti s radlerom Zlatý Bažant 0,0% Svieži Jablko

Máš skúsenosť s radlerom Zlatý Bažant 0,0% Svieži Jablko?
motherofflower  13. jún 2022

Zlatý Bažant Radler Svieži 0,0 % Jablko

Jablká milujem, pivo tiež, preto som bola v očakávaní, aká chuť ma prekvapí. Po otvorení ma milo prekvapila vôňa. Jablková chuť nebola extra výrazná, tak isto ani chuť piva. Príjemná kombinácia, skôr malinovkového typu. Jemne vychladený výborne padol po behu a po turistike.
  • Prírodný, bez konzervantov.
  • Jemná vyvážená chuť.
  • Príjemná vôňa.
  • Osviežujúci.
  • Menej výrazná chuť piva.
katarina111  13. jún 2022

Bažant 0,0% Svieži Jablko

Čakala som niečo sladké, nie príliš svieže, ale musím napísať, že som bola MILO prekvapená! Naozaj len jemná sladkosť, s horkastou príchuťou a super kyselkavé jablkové osvieženie! Za mňa asi najlepšia voľba doteraz vyskúšaných Radlerov! Určite odporúčam!!! A hlavne je tam nulové percento alkoholu :-)
  • Naozaj svieža chuť
  • Menej sladké
  • Jemná horkosť
  • Jemná chuť jablka
  • 0,0% alkoholu
  • Hneď som ho vypila :-(
konik_testuje  13. jún 2022

Zlatý Bažant Radler Svieži 0,0 % Jablkový milo prekvapil

V redakcii nás Zlatý Bažant Radler Svieži 0,0 % Jablkový milo prekvapil. Jednému pripomínal chuťou štrúdľu od babičky, ďalšiemu jablkový mušt. Všetci sme sa ale zhodli, že napriek tomu, že jablková príchuť nám na prvé počutie príliš k radleru nesedela, chuťová skúška nás presvedčila, že mal byť na trhu už dávno.
  • nie je presladený
  • bez lepku
  • zo 100 % prírodných surovím
diiidi  12. jún 2022

Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Jablko

Čo novinka, to skvelý produkt. Podľa názvu, pšeničné jablko, som bola veľmi zvedavá, ako bude chutiť, keďže je celkom netradičná. Po otvorení ma prekvapila super vôňa :) Chuť je síce jemná, ale mne osobne vyhovuje a musím povedať, že svojou netradičnostou sa zaradila medzi moje obľúbené.
  • Skvelá chuť, aj keď jemná
  • Osviežujúci
  • Málo sladký
  • 0% alkohol
  • Prírodné zloženie
  • Mohlo by ho byť viac :)
lili007  12. jún 2022

Novinka, ktorá ma dostala

Popravde? Testovanie tejto novinky prebehlo tak rýchlo, že som nestihla ani len fotograficky zadokumentovať jeho priebeh🤣 Absolútne osvieženie, to je prirovnanie, ktoré sa mi derie na pery. Zlatý Bažant Svieži jablko, akoby objavil prísadu, vďaka ktorej ho človek nevie prestať piť. Jedinečné! Spravidla mám po pohári/plechovke sladených bublinkových nápojov dosť. To však neplatí v tomto prípade. Osobne u mňa vyhral nepísaný boj, a aj keď Svieži citrón je veľmi smart šikovná inovatívna obnova radlera, jablková príchuť je to pravé pre mňa... v záhrade, pri vode, pri športe a vďaka 0%alkoholu i na cestách👍. Klobúk dole, Zlatý bažant. Som Vaša fanúšička nielen pri plnej nostalgickej 73-jke, ale už aj pri nealko alternatíve so sladkou osviežujúcou chuťou. Pomenovanie je namieste! O.S.V.I.E.Ž.I❤
  • Úžasne osviežujúci
  • Návyková chuť:-)
  • Jablko ako ho nepoznáte
cecilia29  12. jún 2022

Osviežujúce jablko

Na svieže jablko som siahla ako na prvú voľbu, keďže ma zaujímala jeho chuť. Je to skutočne osviežujúca príchuť a ak by na plechovke nebolo napísané že obsahuje o 30 % menej cukru, tak by som to na chuti tohto nápoja určite ani nepostrehla v porovnaní s "klasikou". Určite na týchto Radleroch oceňujem ich nulový obsah alkoholu, vďaka čomu ma to mohlo osviežiť aj teraz počas tehotenstva. Samozrejme výhodou je, že ho nemusíme schovávať ani pred deťmi, ktoré sa potešili každému hltu. Svieže jablko ma sprevádzalo počas fyzicky náročných dní, keď sme mali čas sušenia sena, viac povinností v domácnosti a osvieženie bolo presne to, čo som potrebovala. Samozrejme tehotenské chute si ho priam vyžadovali.
  • Znížený obsah cukru
  • Kvalitné zloženie bez umelých prísad
  • Osviežujúca chuť, ktorá schladí počas letných horúčav
  • Vhodný pre tehotné a deti pre nulový obsah alkoholu
  • Málo výrazná chuť jablka
domka0907  12. jún 2022

Príjemné, ale nevýrazné

Prvým momentom pre mňa bola vôňa. Cítila som príjemnú kyselkavosť jabĺk. Po ochutnaní ale prišlo mierne rozčarovanie, z náročnejšieho rozpoznávania chutí. Chuť piva aj jablka je tak jemná a vyrovnaná, že to na mňa pôsobilo bohužiaľ málo výrazne. Ja osobne by som navrhovala, aby bola prevaha na jednej strane. Pre mňa by bolo ideálne cítiť silnejšiu chuť jabĺk. Vo všeobecnosti to nebolo zlé, ale za mňa bohužiaľ ani výborne. Taký stred :)
  • + klasická horkosť piva je príjemné utlmená
  • + vychladené ako vhodná možnosť letného osvieženia
  • + nulové množstvo alkoholu
  • - málo výrazná chuť
veronique2508  12. jún 2022

Svieže jablkové opojenie s chuťou leta v Zlatý Bažant Radler 0,0%

Zbožňujem jablká na všetky spôsoby a chute. Ale ak je niečo čo naozaj neznášam, tak je to umelá jablková aróma. Bála som sa ako to dopadne. No toto pivo nie je to žiadna umelina. Akoby ste si práve odhryzli z jablka, odtrhnutého zo stromu v sade u babky. Skutočná, nefalšovaná, ničím umelým nedokrášlená chuť. Naozaj už na prvý dúšok cítiť prírodnú jablkovú šťavu. Chuťovo mi nápoj miestami pripomínal Cider, no mal oproti nemu jednu veľkú výhodu - je bez kvapky alkoholu. Za mňa má táto príchuť, Svieže Jablko, 5 hviezdičiek z možných piatich a je môj absolútny favorit nealko drinkov pre sezónu Leto 2022.
  • - Osviežujúca jablková chuť
  • - Krásny dizajn
  • - Bezchybná rovnováhu červenej a zelenej odrody jabĺk, so šťavou z aceroly, v kombinácii s nealko pivom
  • - Vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií
  • - Znížený obsah cukru
  • - Bez konzervantov
  • - Bez umelých farbív
  • - Bez lepku
  • - Žiadne negatíva, tento Radler 0,0% svieže Jablko je úžasný
kuukii  12. jún 2022

Svieži JABLKO 🍏

Jablkový radler nie je práve najbežnejšia chuť na akú sme zvyknutí. To nič ale nemení na tom, že chutí skvele. Má dokonca menej cukru než citrónový pšeničný, ale na chuti mu to nič neuberá. Osvieži a nakopne. U nás určite nebude cez leto chýbať, už len pre jeho príjemnú chuť, pripomínajúcu detstvo. :-)
  • Príjemná chuť pripomínajúca detstvo
  • Chutí aj deťom
  • 0,0%
  • Svieži
  • Rýchlo sa míňa
lalenka33  12. jún 2022

Jablková sviežosť

Na túto príchuť som bola extra zvedavá. Chuť bola príjemná, ľahká, svieža, ale málo výrazná. Neoslovila ma natoľko, že by som si ju znovu kúpila a zostanem verná starým príchutiam.
  • Málo kalórii
  • Sviežosť
  • Menej výrazna chuť
kikanunka  11. jún 2022

Veľmi jemný nápoj, s jablkovou príchuťou, sladší, menej svieži.

Táto príchuť "Svieže jablko" nám veľmi nesadla. Zbožňujeme jablkové príchute, no tu ho bolo cítiť veľmi jemne. Myslím, že jablko a pivo nejdú veľmi dokopy :)
  • Sladký letný nápoj
  • Jablko je veľmi jemne cítiť, čakala som výraznejšiu chuť
dori2  11. jún 2022

Jablkové osvieženie

Druhá skvelá príchuť od Bažanta pre tých, ktorí alkohol z rôznych príčin nechcú alebo nemôžu. Oproti citrónovej verzii je menej "pivový", skôr malinovka pre deti. Chuť je príjemná, z môjho pohľadu menej prirodzená ako pri citróne.
  • Svieži
  • Bez alkoholu
  • Málo cukru
  • Málo kalórií
  • Vhodný aj pre deti
  • Jemne umelá chuť oproti iným verziám tohto nápoja
adulkam  9. jún 2022

Jablkový radler :)

Niesom vôbec pivárka, pijem len radler nealko a s čistým svedomím môžem skonštatovať, že iba Zlatý Bažant.
Radler Svieži Jablko som pila tak akurát vychladený. Chuť hodnotím pozitívne a na mojej stupnici zo všetkých príchutí skončil na treťom mieste. Ale stále budem siahať po prvých dvoch.
1.Citrón
2. Citrón, baza, mäta
3. Svieži jablko
  • Príjemná chuť
  • Sila zvyku, ostanem pri overených, ale keď ma ním ponúknu neodmietnem :)
petra0801  9. jún 2022

Svieži jablkový nealko bažant 0,0%

Veľmi zaujímavá chuť a dobre vychladený v týchto horúčavách padol veľmi vhod a určite si ho budem aj kupovať. Zo začiatku, keď som skúšala tak v celku ušiel ale teraz je tak dobrý, že v týchto letných dňoch bude s nami určite doma. ☺️
xxxxxnnnnn  9. jún 2022

Vyvážená chuť

Jablko je ovocie, ktoré je u nás na dennom poriadku. Takže Radler s príchuťou jablka ma veľmi potešil. Alkoholické pivo nepijem, tak toto bola lahôdka pre dušu.
  • - máličko cukru
  • - príjemné osvieženie
  • - vyvážená chuť
miiceencoovaa  8. jún 2022

Svieže jablko

Radler mám moc rada, keďže sú teraz aj dosť teplé dni. Som šofér, takže obyč. pivo neprichádza do úvahy. 😄
Tento radler ma veľmi potešil - nie len preto, že milujem všetko jablkové, ale aj preto, že nebol moc sladký a bolo cítiť aj horskosť piva (niektorým to možno nevyhovuje, ale mne áno, keďže pivo si vychutnám rada 😄✌️).
  • Príchuť
  • Horskosť
  • Osvieženie
lucy_m  8. jún 2022

Testovačka s Bažantom 🍏

Som večný šofér a preto väčšinou siahnem po nealko, najčastejšie po ochutenom radleri. Tentokrát sa mi dostal do ruky tento - svieže jablko. Za seba hodnotím, že ma príliš neohúril, chuť jabĺk je nevýrazná a cítim vo finiši horkosť piva. Niekomu to vyhovuje, mne moc nie. Táto príchuť nebude patriť medzi moje top. 🤷‍♀️🍏🚫
  • Osvieži
  • Horkosť vo finiši
  • Necítiť dostatočne príchuť jabĺk
andy57  7. jún 2022

Zlatý Bažant Radler - Jablko

Prekvapivo aj tento radler chutil veľmi dobre, podelila som sa aj s manželom :-). V lete pri grilovačke určite nebude chýbať.
  • príjemná jablková chuť
  • menej cukru
  • žiadne som nenašla
martinape85  30. máj 2022

Jablkové osvieženie

Hodnotím kladne, za mňa veľmi príjemná jabĺčková chuť 👌. Nie je ani príliš sladký ani horký, za mňa super a zaraďujem medzi moje obľúbené príchute 🍏🍎🍏.
  • Chuťovo vyvážený
  • Nie je presladený
petra0801  24. máj 2022

V celku dobrý

Ako v celku dobrý je, ja mám jablko rada ale je to pre mňa nová chuť, tak treba si na neho zvyknúť. No nie je zlý. 😉
niky7287  24. máj 2022

Prekvapenie v chuti

Tešila som sa na túto príchuť
  • Krásna vôňa,menej cukru a chutí famózne
babika0  23. máj 2022

Super

Svieži, mňam.
  • Voňavý
  • Príliš sladký na mňa
rita88  16. máj 2022

Skusenost

Mam rada sviežu chuť, a stále nové variacie