icon

Kto šiel flixbusom na letisko Budapesť,kde nas bus " vyhodí" ako daleko od terminalu? Dakujem.

avatar

Vylozil nas na parkovisku priamo na letisku...cize nie daleko...vnutri sme sa potom dlhsie nahladali

3. máj 2026
avatar
janinah
autor
@ludmilka2407

Vylozil nas na parkovisku priamo na letisku...cize nie daleko...vnutri sme sa potom dlhsie nahladali

@ludmilka2407 dik,ja to tam poznam,ale vzdy chodime autom

3. máj 2026