Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

    Dievčatá, máte niektorá skúsenosť s detskou autosedackou MamaKiddies Rotary Protect GT s 360° otáčaním (0-36kg)?https://www.kocikysnov.sk/spd/154451/Detska-aut... Na webe žiadne recenzie, nič a ta cena je lákavá, až je to podozrivé 🙂 Ďakujem pekne.

    sedacka od 0-36kg? to si niekto robi srandu? ani nad nou nerozmyslaj... ta z hladiska bezpecnosti musi byt velmi "bezpecna". nie nadarmo su tie sedacky delene do kategorii... ako moze byt bezpecna ta ista sedacka pre novorodenca a decko okolo 5 6 rokov? ked medzi nimi je rozdiel tak 60 cm???

    31. jan 2020

    Od značky mamakiddies som nevidela ešte nič kvalitne je to obyčajná lacná čína,, a druhá vec váhový rozdiel pozeraj tak 9-18kg prípadne 0-18 aj keď na začiatok je rozhodne čo sa praktickosti a bezpečia týka naj vajíčko.. autosedačka v 36kg rozmedzí určite nemá doriešené ani polohovanie tak ako by to novorodencom vyhovovalo.. však hádam je bezpečnosť dieťaťa na prvom mieste.. ja viem že tie "the best" sedačky (podľa testov) prekračujú cenu 350€ ale úprimne za koľko € ti stojí život dieťaťa? .. tým nevravím že treba kúpiť teraz tú tip top keď je to častokrát výška platu človeka ale tak treba pozrieť tie testy a nájsť aspon niečo čo človeku môže vyhovieť aj cenou a aj aspon čiastočnou bezpečnosťou skús pozrieť značku napr joie s ktorou síce nemám osobnú skúsenosť ale určite to bude lepšie než mamakiddies,, prípadne maxi cosi (i keď neviem v akej cene sa pohybujú), my sme brali sedačku podľa testov dtest,, takže keby som ti mala odporúčať tak sú to značky cybex a britax römer, naozaj zváž výber v dnešnej dobe kedy je viac áut než ľudí a nehody na dennom poriadku je to dôležitý výber

    1. feb 2020