Zoznam skupín

Popis a ciele skupiny

Sme skupina právnikov a odborníkov, poskytujúca právne rady všeobecného charakteru.
Cieľom skupiny je pomôcť užívateľom s ich právnymi problémami z akejkoľvek právnej oblasti -

Právnici/odborníci, na ktorých rady sa môžte spoľahnúť, pretože sú založené na reálnych teoretických aj praktických poznatkoch:

Právnici:
- renatik91
- draik
- anhem
- tajomna21
- mirkita


Odborníci:
- majusqa77
- katarinaba
- zalka

Moderátori skupiny

Členovia (7262)

Zobraz všetkých členov

Pravidlá skupiny

1. Príspevky uverejnené v tejto skupine sa NEMAŽÚ!!!!! Skupina je verejná a odpovediam na otázky venujú právnici (alebo iní odborníci) určitý čas popri svojich zamestnaniach. A preto, ak zadávateľ otázky zmaže otázku po jej zodpovedaní, prístup tohto loginu (nicku) do tejto skupiny bude zo strany moderátora skupiny zablokovaný. Informácie, ktoré dostanete od právnikov a právničiek (a iných odborníkov) v tejto skupine sa v budúcnosti môžu zísť iným ľuďom s podobným problémom. Ak máte pocit, že Váš problém je háklivý alebo ho z iného dôvodu nechcete uverejniť pod svojím nickom, môžete mi ho poslať do ip (lulien17) a ja Vašu otázku uverejním pod svojím nickom – tým predídeme prípadným strachom z odhalenia a zbytočnému mazaniu.
2. Príspevky (podľa oblasti, do ktorej problém patrí) budeme označovať hashtagmi (#) – zjednoduší to hľadanie v starých príspevkoch. POZOR! Označovať ich budú len moderátori alebo právnici.
3. Slušné správanie je samozrejmou podmienkou členstva v akejkoľvek skupine na mk, táto teda nebude výnimkou. A 😊 na používanie slovka prosím a ďakujem by sme tiež nemuseli zabúdať. Nikoho neurážaj. Provokačné, osočujúce, ponižujúce komentáre voči iným používateľkám a ich príspevkom budú vymazané!
4. Za porušenie pravidiel bude diskutujúci zo skupiny vylúčený
5. Pred tým ako položíš otázku, pozri, či už niekto pred tebou rovnakú nepoložil.
6. Právne rady poskytuj, iba ak danej problematike naozaj rozumieš (dojmy nie sú znalosťou)
7. Nerob reklamu.
8. Ak sa stretneš s prípadnou ponukou právnej pomoci ZA ÚHRADU, okamžite to nahlás aspoň dvom ľubovoľným moderátorom formou IP správy. (PORADENSTVO V TEJTO SKUPINE JE BEZPLATNÉ ! )
9. Čo právnik, to právny názor. Poradenstvo v tejto skupine je všeobecné, pričom každý právnik má na problém subjektívny právny názor. Preto je na vás, ako sa v konečnom dôsledku s problémom vysporiadate.
10. Pri reakciách na príspevok, prosím udávajte, či Ste laik alebo právnik/iný odborník

Ďakujeme za pochopenie.