Zoznam skupín

Popis a ciele skupiny

Ciel skupiny je podporit snazilky ktore este len cakaju na den punkcie, transferu :-) poradime si navzajom. dalej je pre zeny ktore uz transfer absolvovali a cakaju na krasny vysledok // s ktorym sa nam tu mozu pochvalit :-) tesime sa na vase rady,skusenosti,uspechy :-)

IVF - mimotelové oplodnenie - základná metóda umelého oplodnenia
In vitro fertilizácia (IVF) je oplodnenie vajíčka mimo organizmu ženy. Metóda je indikovaná pri nepriechodných vajíčkovodoch, pri endometrióze a pri andrologickom faktore neplodnosti. Po stimulácii vaječníkov gonadotropínmi (injekčná liečba) vajíčka odoberáne v krátkej anestézii cez pošvu pod UZV kontrolou, nasleduje "oplodnenie v skúmavke". Prenos embryí, embryotransfer (ET) robíme 2 - 5 dní po odbere vajíčok. Pri ET nie je potrebná anestézia.

Moderátori skupiny

Členovia (2441)

Zobraz všetkých členov

Pravidlá skupiny

Je tu strasne vela komentarov a staznosti ze sa sem pridava vsetko kazdemu sa vyhoviet neda vacsine vyhovuje tento styl skupiny a komu nie bohuzial asi bude lepsie ked skupinu opusti a nebude vyvolavat zbytocne konflikty.a zienkam,ktorym sa to paci dakujem za kazdy pridany prispevok a tesim sa na tie dalsie :-)
V SKUPINKE SA NEBUDE TOLEROVAT URAZANIE ,HADANIE,OSOCOVANIE,VYVISOVANIE SA NAD NESKUSENOU CLENKOU..KAZDA SME RAZ ZACINALA.......
!!!! PRESADZOVANIE LEN SVOJHO NAZORU,NETOLEROVANIE INEHO NAZORU !!!!!!

PREDAJ LIEKOV V SKUPINE ZAKAZANY!!! povoleny je len predaj pre užívateľov s účtom PRO. Ponuky je treba označiť mriežkou # povolené je zverejniť ponuku na ploche v skupine max.raz mesačne !!!!

Linky na predaj liekov:

https://www.modrykonik.sk/group/6841/detail/

https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-repr...