Zoznam skupín

Popis a ciele skupiny

Cieľom tejto skupiny je si pomáhať, byť si oporou, povzbudzovat sa, žiadne šikanovanie. Bez pravidiel znamená, že sa nekladú medze žiadnym otázkam ohľadom snažilkovania ale skupina podlieha pravidlám portálu!....rady privítame každú jednu členku a tak isto aj poradíme .... tešíme sa na Vás, Vaše moderátorky

Moderátori skupiny

Členovia (2387)

Zobraz všetkých členov

Pravidlá skupiny

1)Vo verejných skupinách je predaj všeobecne zakázaný!!! Ani "Darujem za poštovné" nie je povolené. Prosím dodržujte toto pravidlo. Opakovane porusovanie bude mat za nasledok vylucenie zo skupiny.
2) Ankety,dotazníky a rôzne iné podobné projekty spojené s plánovaním tehotenstva môžu byť uverejnené až po schválení moderátorkou. Ostatné budú mazané.
3) Pre ľahšiu orientáciu prosím používať # a kľúčové slovo, napr.#inofolic, #bt,...
4) Príspevky nesúvisiace so snažením budú vymazané. Tehotenské otázky prosím uverejňujte v tehu skupinách určených podľa termínu pôrodu
V prípade iného problému alebo keď sa chcete nieco opýtať treba písať moderátorke nehryzieme,(ohladom liekov, vitaminov alebo ak sa neviete rozhodnúť či prispevok patrí do skupiny tak sa radšej opýtajte. Je to lepsie ako vyhadzov zo skupiny)!!!!!!

Ďakujeme