Ako poistiť 14-ročného športovca - reprezentanta SR?

Zodpovedané
14. nov 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vhodného poistenia pre môjho syna.

Ako poistiť 14-ročného športovca - reprezentanta SR?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ máte na mysli životné poistenie, tak výber konkrétnej inštitúcie záleží od viacerých faktorov - v čom SR reprezentuje, aký má výšku a váhu, aký má predošlý zdravotný stav, čo by si chcel kryť a podobne.

Z hľadiska výberu rizík odporúčam krytie kritických ochorení, trvalých následkov úrazu, smrti, prípadne aj denného odškodného za dobu liečenia úrazu. Neskôr samozrejme dopoistiť aj invaliditu.

Životné poistenie je však veľmi individuálne a ako vravím, cena aj výber poisťovne záleží od viacerých parametrov. Kľudne mi napíšte na nižšie uvedený mail a poradím vám súkromne, aby ste dostali odpoveď na mieru.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk