Dostanem hypotéku na dom, keď mám spotrebný úver?

Zodpovedané
29. nov 2022

Dobrý deň,

mám plat 1400 eur v čistom a spotrebný úver v banke vo výške 21000 eur. Jeho splátka je 340 eur. Chcem kúpiť dom a potrebujem hypotéku vo výške 100 000 eur s tým, že z tejto sumy vyplatím aj spomínaný spotrebný úver 21000 eur.

Dá sa to takto urobiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, dá sa to. Malo by vám to výjsť, avšak je to iba na hrubo výpočet. Do výpočtu spadá viacero faktorov: Váš vek, počet detí, rodinný stav, úverová história a ďalšie.

Ak by ste si to chceli potvrdiť na 100%, tak mi kľudne napíšte na email a po doplnení údajov vám poviem, či by vám to vyšlo.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk