Angelsound v 18. týždni

kajka1512
8. apr 2021

Ahojte baby,prosím som. V 18tt a po dlhšom čase som použila angelsound, chcela som vedieť či je všetko ok.
A kamarátka je tiež približne v tom istom tt čo ja a hovorí, že malého už ma vyššie pod pupkom. A že je teda vyššie ako napr v tom 14tt a teda išla som počúvať s istotou v strede brucha a 5 minút nič nikde som hľadala až ma chytila panika a potom som teda dala trocha oleja aj nižšie ako začína ochlpenie a srdiečko som zachytila tam dole.
Podľa vás to nieje moc nízko ? Aké máte skúsenosti vy ? Nemal by už byt vyššie ?
Vďaka za odpoved

emmakrf
8. apr 2021

Ja uz neviem v ktorom som bola tyzdni ale tiez som ho vzdy pocula najviac dole uplne nizko🙂 po 20 tt som uz ani nepocuvala🙂 neboj a hlavne to netreba prehanat

zojanka
8. apr 2021

@kajka1512 je to ok. Ja som vždy našla len dole, skoro ako začínajú chĺpky až. Nikdy doteraz sa mi nepodarilo zachytiť v okolí pupku a to som naposledy asi v 31tt skúšala a stále som len dole cca 5 -10cm pod pupkom našla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre