Aká strieška pasuje na starší kočík Petite&Mars Move?

Zodpovedané
22. okt 2023

Ahoj,

dostali sme starší model Petite&Mars Move a chcela by som vymeniť striešku.

Je nejaká kompatibilná?

Ďakujem

Ahoj,

na kočík Petite&Mars Move sa nedá kúpiť originálna náhradná strieška. Je možné si ju iba dať ušiť niektorej zo šikovných mamičiek, ktoré takúto službu poskytujú.

Ani striešky z bratského modelu Street nie sú kompatibilné s kočíkom Move.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally