Aké sú plusy a mínusy kočíka Inglesina Vittoria?

Zodpovedané
6. okt 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Inglesina Vittoria.

Aký je Tvoj názor na tento kočík?

Aké sú jeho plusy a mínusy?

Ďakujem

Ahoj,

Inglesina Vittoria je elegantný kočík retro typu na hojdavej konštrukcii. S váhou 14,6 kg však nepatrí k najľahším. Má neotočné kolesá s ktorými je jazda a hlavne manévrovanie jednou rukou nieje ľahké.

Máš možnosť výberu z dvoch typov konštrukcií:

  • klasickejšej Comfort s bezúdržbovými bielymi gumovými kolesami,
  • Ergo Bike s hrubšími nafukovacími kolesami.

Výšku rodičovskej fixnej rukoväte u tohto typu nie je možné nastaviť. V spodnej časti nájdeš priestranný chrómový nákupný košík.

Jeho športové sedadlo s nosnosťou 15 kg môžeš na konštrukciu nakliknúť v akomkoľvek smere. Dá sa plne polohovať až do úplného 180-stupňového ľahu. Pomocou adaptérov možno na konštrukciu pripojiť aj autosedačku.

Pred kúpou kočíka z bazára, si určite pozri naše video:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally