Aké sú plusy a mínusy kočíka Noordi Aqua?

Zodpovedané
19. sep 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Noordi Aqua.

Aké sú jeho plusy a mínusy?

Ďakujem

Ahoj,

Noordi Aqua je predovšetkým zaujímavý svojím dizajnom. Vďaka odolnej hliníkovej konštrukcií, ktorá sa skladá jednoduchým systémom do kompaktného tvaru ponúka rodičom flexibilitu nielen pre život v meste, ale aj pri prechádzkach v prírode. Kolesá sú tzv. bezúdržbové, nenafukovacie pneumatiky plnené špeciálnym gélom, takže riziko defektu s nimi nehrozí. Plusom je aj možnosť nastavenia odpruženia.

Hlboká vanička je pevná a priestranná. Má zabudovanú aj možnosť hojdania pre pokojné uspanie dieťaťa ako v kolíske. Vnútorný vyberateľný matrac má z bavlnenej tkaniny. Je vyrobený s použitím antibakteriálnej technológie SILVER-IONS. Má veľkú striešku so slnečnou clonou. Tá spolu so zatepleným, vodeodolným nánožníkom a zabudovanou rozkladacou clonou s priehľadným okienkom, vytvoria dieťaťu dokonalú ochranu pred nepriaznivým počasiím. Vaničku jednoducho zložíš do plochého tvaru. To je výhodou pri jej uskladnení a prevážaní v aute.

Športové sedadlo je pohodlné a priestranné. Je možné ho umiestniť po aj proti smeru jazdy. Nosnosť športového sedadla je 22 kg. Opierka chrbta i nôh sa dajú skopiť do úplného rovného ľahu. Strieška má XL rozmery je vodeodolná spolu so zabudovaným UPF 50+ ochranným faktorom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally