Aké sú plusy a mínusy kočíka Kinderkraft Prime 2 3v1?

Zodpovedané
6. dec 2023

Ahoj,

tápeme vo výbere kočíka. Do popredia sa vďaka cene dostáva Kinderkraft Select kombinovaný 3v1 Prime 2, nemôžem ale nájsť veľa recenzií a ani skúseností.

Čo mám od kočíka očakávať?

Je naša voľba relatívne dobrá?

Ďakujem

Ahoj,

Kinderkraft Prime 2 vyšiel na trh začiatkom roka 2023 ako nástupca pôvodného Kinderkraft Prime. Líši sa od neho dizajnom, zvýšenou 22 kg nosnosťou športového sedadla a zmenou prešli aj pôvodné nafukovacie kolesá, ktoré sú po novom nenafukovacie plnené penou.

Pôvodný model má veľmi pozitívne hodnotenia, z ktorých by si mala vychádzať.

Keďže neuvádzaš žiadne požiadavky na kočík, alebo iný model na porovnanie, tak Ti neviem lepšie odpovedať na Tvoje otázky: Čo mám od kočíka očakávať? Je naša voľba relatívne dobrá?

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally