Ako opraviť kolieska na kočíku Baby Design Lupo Comfort?

Zodpovedané
12. sep 2022

Ahoj,

mám kočík Baby Design Lupo Comfort 2018 a máme problém s predným kolieskom. Potrebovalo by asi meniť dušu, ale nikde k tomu poriadne neviem nič nájsť. Nevyzerá, že by to išlo rozobrať.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

Baby Design Lupo Comfort má všetky pneumatiky nafukovacie. Systém výmeny duše na kočíku je totožný s výmenou na bicykli.

Pokiaľ Vám to nejde, skúste zájsť do cyklo obchodu. Tam sú väčšinou ochotní a vedia dušu vymeniť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally