Moon ReSea S, Moon Rocca Edition a Muuvo Quick SE. Ktorý je najkvalitnejší?

Zodpovedané
19. nov 2022

Ahoj,

pozerám po kočíkoch Moon ReSea S, Moon Rocca Edition a Muuvo Quick SE.

Aké sú plusy a mínusy jednotlivých kočíkov?

Ďakujem

Ahoj,

predpokladám, že si myslela model Moon ReSea S Basic 2022. Rozdiely medzi nimi sú minimálne.

Moon ReSea S Basic (2022) má nenafukovacie pneumatiky plnené penou. Oproti nemu má Moon Rocca Edition nafukovacie pneumatiky. Váhou konštrukcie sú si podobné. Nosnosť majú tiež rovnakú. Hlbokú vaničku má priestorovo väčšiu Rocca a zároveň má v nej exkluzívny priedušný matrac PREMIUM firmy Träumeland. Ten poskytuje zdravú klimatizáciu, prívod a cirkuláciu kyslíka.

Muuvo Quick SE je kočík určený pre nižších alebo stredne vysokých rodičov. Jeho nadstavby sú tiež vyššie položené ale výška teleskopicky nastaviteľného madla je od 96 do 105 cm. Má väčšie nenafukovacie pneumatiky plnené penou, tie sú dobre odpružené a hodia sa nielen do mesta ale aj na dedinu. Jeho výhodou je, že sa dá kúpiť ako samostatný športový kočík, kým Moon kočíky iba ako dvojkombi.

Neviem, aké máš kritériá a aká si vysoká. Ale môžem povedať, že kúpu ani jedného z nich určite nebudeš ľutovať.

Všetky kočíky sú vhodné pre nižších a stredne vysokých rodičov. Je to pre ich nižšie posadenie nadstávb v podobe hlbokej vaničky a sedadla na konštrukcií kočíka.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally