Aký je rozdiel medzi kočíkom Noordi Sole Go a Noordi Fjordi?

Zodpovedané
30. okt 2021

Ahoj,

chcela by som sa opýtať na rozdiel medzi 2 kočíkmi a to Noordi sole Go a Noordi fjordi.

Aké sú hlavné rozdiely?

Ktorý je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

medzi týmito modelmi sú dosť podstatné tieto hlavné rozdiely:

Noordi Fjordi je mestský typ hojdavého kočíka s váhou 13,7 kg a nafukovacími pneumatikami.

Noordi Fjordi

Za to jeho nový kolega vydaný v tomto roku Noordi Sole Go - v kočíkopédií bude zaradený čoskoro - je športovejším kolegom. Kolesá má plnené špeciálnym typom gélu, čiže defekt nehrozí. Je určený pre aktívny ty rodičov, pretože prejde aj horší a náročnejší terén. Je tiež podstatne ľahší o cca 2 kg a je super skladný aj do kufra malého auta.

Ak ste aktívny rodičia, ktorý vyrážajú s dieťatkom na turistiku (nemyslím vysokohorskú), tak je pre teba tento model praktickejší.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally