Odporúčaš Noordi Sole Go ako hlavný kombinovaný kočík?

Zodpovedané
10. nov 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Noordi Sole Go.

Odporúčaš ho ako hlavný kombinovaný kočík?

Aké sú jeho nedostatky?

Zvažujem ešte korýtkový Joolz Day+, len neviem či je to z pohľadu zdravého vývoja chrbtice dieťatka ok. Joolz Hub mi príde zase maličký, takže zatiaľ u mňa vedie Nordi Sole Go.

Ďakujem

Ahoj,

pokiaľ hľadáš dvojkombináciu, tak Noordi Sole Go má fantastické jazdné vlastnosti. Hodí sa na dedinu a aj do mesta. Jeho gélom plnené bezúdržbové a odpružené kolesá zvládnu aj náročnejší terén. Kompaktné rozmery po zložení hravo zvládne aj kufor menších rozmerov. Vanička je skladateľná a pri jej celkovej dĺžke 94 cm a šírke 39 cm sa zaraďuje k rozmerovo väčším.

Noordi Sole Go

Čo sa týka korýtkového sedenia, tak ťa ubezpečujem, že je to úplne normálny a dokonca pre mnohých pohodlnejší ľah, lebo nôžky sú trošku vyložené. Korýtko sa nazýva aj “ergonomickým sedením”. Jediným problémom by mohlo byť, že ak bábätko radšej správa na brušku, tak by sa mu korýtko nemuselo páčiť.

Joolz Hub a Joolz Day+ patria ku kočíkom, ktoré majú vaničku rozmerovo malú. A to 76 cm dĺžku × 32 cm šírku u Joolz Hub. A 79 cm dĺžku × 34,5 cm šírku pri Joolz Day+. Inak sú to vynikajúce kočíky po jazdnej stránke a aj vlastnosťami, ktoré majú vo výbave. Navyše obidva modely nájdeš v trojkombinácií.

Joolz Hub

Joolz Day+

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally