Aký je športový kočík Kinderkraft Grande LX?

Zodpovedané
6. sep 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Kinderkraft.

Aký je športový kočík Kinderkraft Grande LX?

Je vhodný na mestské cesty, resp. na ľahší terén?

Je vhodný pre dieťa od 11. mesiaca?

Ďakujem

Ahoj,

ja osobne by som si pre 11 mesačného syna nepozerala neotočný kočík, ale to je môj pohľad.

V podstate to je kočík určený aj do mierneho terénu, takže nejaké mestské cesty, chodníky aj v rozbitom stave mu nebudú robiť žiadny problém.

No určite byť tebou pozriem si pri tomto Poľskom modely hodnotenia mamičiek, ktoré teda určite spokojné neboli, keďže mu dali veľmi nízke hodnotenia. A tých závažných nedostatkov je tam určite viac.

Kinderkraft Grande LX

Ešte ti odporúčam Mamas&Papas Sola 2 MTX alebo Mamas&Papas Armadillo XT. Sú podobne vybavené ako Grande LX, no určite kvalitnejšie.

Mamas&Papas Sola 2 MTX

Mamas&Papas Armadillo XT

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally