Kočík Kinderkraft Grande

Zodpovedané
4. feb 2019

Zdravím!

Zaujíma ma váš názor na kočík Kinderkraft Grande, vzhľadom na to, že dcérka neznáša kočík už od narodenia (kočík 3v1), tak sme kočík takmer nepotrebovali. Hľadám nejaký športový kočík, s ktorým s ňou budem môcť zájsť na nákup, proste nebude v ňom dlho - hlavne, nech sa dobre zloží a zaberie čím menej miesta.

Ďakujem!

Ahoj,

Kinderkraft Grande je jednou z noviniek poľského trhu naberajúcou na obľúbenosti pre relatívne moderný look skĺbený s veľmi príjemnou cenou. Za približne 130 eur určite získaš akceptovateľný model na nákup či iné kratšie pochôdzky. Ak, ako hovoríš, dcérka vozenie až tak neobľubuje a do terénu taktiež nejazdíte. Myslím si, že Grande je dobrou nenáročnou voľbou, ak potrebujete jednoduché a priestranné mestské presúvadlo a nemáte vysoké nároky. Konkrétne na nákupoch určite oceníš aj obrovský košík, a relatívne kompaktné zloženie (ale pozor, nie je zasa úplne že ultra mini) 😉

Kinderkraft Grande

Typovo a cenovo podobnými (na inšpiráciu, keby si hľadala alternatívu) sú napríklad Hauck Toronto 4 z edície Fisher Price, Espiro Nano či Baby Design Clever.

Hauck Fisher Price Toronto 4

Espiro Nano

Baby Design Clever

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli