Aký kočík na dedinu pre februárové dieťa?

Zodpovedané
22. sep 2023

Ahoj,

hľadám dvoj/trojkombináciu pre februárové dieťatko na dedinu. Chcela by som športovú časť s úplným ľahom. Najviac sa mi pozdáva Easywalker Jimmey, len ten je nad náš rozpočet.

Vieš poradiť lacnejšiu alternatívu, ktorá sa bude pohybovať od 700 - 800 eur?

Ďakujem

Ahoj,

veru neľahká úloha, pretože Easywalkej Jimmey je TOP kočík. Či už je to použitými kvalitnými materiálmi látok, konštrukcie z hliníka, alebo jeho materiálom kolies a vyváženým dvojitým odpružením. To si hravo poradí s akýmkoľvek terénom či nerovnosťami.

Nedávno som tento model porovnávala s cenovo dostupným kočíkom Kinderkraft Nea. Možno Ťa osloví.

Pozri si kočíky značky Muuvo, ktoré sú ľahké, odolné a stavané na rôznorodé terény. Bližší popis niektorých modelov nájdeš v tejto mojej nedávnej odpovedi:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally