Aký kočík zvládne aj štrkové cesty a má pevnejšiu konštrukciu?

Zodpovedané
14. jan 2024

Ahoj,

chcela by som poradiť pri výbere kočíka v cenovej relácii do 800 EUR. Najlepšie trojkombinácia. Musí byť dobre odpružený, vhodný aj na štrkové cesty. Mal by mať pevnejšiu konštrukciu, ktorá sa po chvíľke nerozhŕka a s primeraným miestom pre dieťa.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

takýchto kočíkov je na trhu veľa. Mohla by som Ti sem vymenovať celú radu takýtko kočíkov. Je dôležité, aby si uviedla viac kritérií výberu, čím sa zúžia možnosti.

Pre inšpiráciu, ktoré kritériá sú pre výber kočíka dôležité, Ti sem pripínam moju nedávnu odpoveď. Nájdeš v nej zhrnutie informácií, ktoré sú potrebné k správnemu výberu kočíka:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally