Aký ľahký a skladný športiak je vhodný do auta na nákupy?

Zodpovedané
16. dec 2021

Ahoj,

hľadám niečo lacnejšie a zároveň podobné Joolz Aer. Potrebujeme ho ako druhý kočík, ktorý bude stále v aute na príležitostné nákupy a návštevu babky. Nech nezaberá veľa miesta a je ľahko skladateľný. Keby sa dal sklopiť do ľahu, bolo by to veľké plus.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

ak hľadáš funkciami nabitý kočík a o niečo cenovo lacnejší, zároveň skladný a podobný Joolz Aer, tak sa pozri na Nuna Pepp Next a Nuna Pepp Lux.

Nuna Pepp Next je novou generáciou modelu Pepp Lux v modernejšou, vylepšenom prevedení. Sedadlo je vybavené vložkou, po ktorej odňatí ostane sieťované - priedušné, pripravené na horúce letné dni. Vylepšené je aj nastavovanie ramenných popruhov, ktoré teraz jednoducho posunieš vyššie či nižšie bez potreby ich vyvliekania. Novinkou je tiež koženková rodičovská rukoväť, väčší nákupný košík a elegantná čierna farba konštrukcie. Tak ako predchádzajúci model, tak aj Pepp Next možno polohovať do dostatočne hlbokého ľahu. Výhodou ostáva aj strieška s Dream Drape clonou, malé no širšie, odpružené kolesá a pružiaca konštrukcia, ako aj nastaviteľná rukoväť. Kočík zložíš na plocho a po zložení stojí, či ho môžeš ťahať za sebou pre jednoduchú prepravu a uskladnenie. Namiesto madla, s ktorým či bez ktorého sa dá Pepp Next zakúpiť, si tiež môžeš zadovážiť praktický Snack Tray pultík.

Nuna Pepp Next

Nuna Pepp Luxx

A potom ti odporúčam Easywalker Jackey. Tento ľahký ultrakompaktný športový kočík ťa ohromí v prvom rade ultrajednoduchým skladaním, ktoré stačí aktivovať rukou/tlačidlom - a kočík sa už doskladá sám. Poskladá sa tiež dostatočne kompaktne, takže je ako príručná batožina vhodný do lietadla. Výhodnými sú aj mäkké odpruženie, plne polohovateľné sedadlo, ktoré možno sklopiť aj zdvihnúť aj napriek pásovému systému aj jednoručne. Tú dosahuje úplným ľahom. Disponuje predpripravenými úchytmi, vďaka ktorým na rukoväť či detské madlo možno pripojiť aj držiak na nápoje, držiak na telefón, prípadne LED svetlo pre lepšiu viditeľnosť.

Easywalker Jackey

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally