Aký menší kočík po Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
20. jún 2022

Ahoj,

mám dvojročnú dcérku, aktuálne využívame Thule Urban Glide 2. Osvedčil sa skvele, najmä do terénu. Avšak poslednú dobu sa mi ho nechce vláčiť. Rozmýšľam, že ho predám, alebo prípadne si k nemu dokúpim niečo. Som z toho trošku rozmaznaná, čo sa týka jazdných vlastností a manipulácie.

Chcela by som niečo menšie, ľahké, dobre skladné, s nosnosťou viac ako 15 kg. Bola by som rada ak by to zvládlo aj jemný terén - napr. poľnú cestu vo vinohradoch.

Veľmi sa mi páčil Baby Jogger City Mini Zip, avšak čítam, že už ho nevyrábajú.

Vieš mi poradiť nejakú alternatívu?

Cena nehrá až tak rolu, ale ak by si mi vedela poradiť aj niečo z lacnejšej a aj drahšie kategórie, tak budem rada.

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala tu v poradni. V odpovedi nájdeš tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe. 🙂

Konkrétne to sú napríklad tieto modely:

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia