Aký športový kočík do ťažšieho terénu?

Zodpovedané
20. aug 2022

Ahoj,

hľadám kočík do terénu. Poraď nejaký okrem Thule Urban Glide 2. Moja požiadavka je, nech sa dá dať do ľahu a strieška nech ide riadne natiahnuť a nemusím kupovať clony navyše.

Ktorý kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

predpokladám, že ide o cenu a vyššiu nosnosť. Kočíky stavané do terénu, alebo určené na beh a šport sú v cenovo drahšej kategórií.

Ak Ti ide o veľké kolesá a vyššiu nosnosť sedadla, tak si pozri model Hauck Runner 2. Má kolesá podobné Thule, avšak kvalita zodpovedá nižšej cene. Látky sú podobné „šušťákovine". Odruženie má slabšie. Veľkosť sedadla je tiež menšia. Nejde do úplného ľahu ani sedu a striešku má menších rozmerov.

Z bazárových cenovo dostupných a podobných modelov odporúčam Phil&Teds Sport 2015 / Navigator 2 alebo TFK Joggster Adventure.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally