Aký športový kočík je vhodný do menšieho kufra?

Zodpovedané
20. sep 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík do menšieho kufra. Dieťa má 6 mesiacov a športový kočík z trojkombinácie nám na cestovanie nevyhovuje. Do Toyoty sa nezmestí.

Požiadavky:

  • ľahký,
  • menši, aby sa rýchlo zložil, poskladal,
  • aby sa dal dať aj do úplného ľahu,
  • auta máme Toyota Yaris 2003 a Kia Ceed 2013,
  • cena nerozhoduje.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

ak nie je cena podstatná a chceš pre svoje dieťa maximálne pohodlie, tak určite odporúčam kočíkovú novinku Easywalker Jimmey. Je to kočík, ktorý má ako jeden z mála úplný rovný ľah. Je dizajnovo prepracovaný a ponúka dieťatu maximálne pohodlie. Jeho strieška má XXL rozmery. Má zabudované ventilačné a aj náhľadové okienko. Po zložení do auta je skutočne praktický. Nedávno som o ňom napísala aj podrobný článok, ktorý si môžeš prečítať.

Podobným modelom, ktorý je určený pre vysokých rodičov je Baby Jogger City Sights.

Ak však potrebuješ doplnkový kočík, ktorý budeš primárne využívať iba na cestovanie, tak si pozri neotočný model Cybex Eezy S+². Je to ultraľahký, ultraskladný športový kočík, ktorý je ideálny na cestovanie vďaka svojim ozaj kompaktným rozmerom. Má väčšie kolesá, ktoré zvládajú aj nerovný terén.

Podobným, ale otočným modelom je Cybex Eezy S-Twist+². Jeho mínusom je však menšia strieška.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally