Aký stabilný športový kočík odporúčaš pre 1,5 ročného syna?

Zodpovedané
3. sep 2021

Ahoj,

chcela by som sa poprosiť o radu pri výbere športového kočíka pre skoro 1,5 ročného syna. Momentálne máme Bugaboo Buffalo. Je to taký tank, potrebovala by som niečo trochu ľahšie a skladnejšie. Nejaký priemer, čo sa týka skladnosti a stability v teréne (tráva, rozbité chodníky).

Nemusí byť úplný ľah, nemusí byť otočený ku mne. Nech to nie je hrkálka a chcem, aby bol dizajnovo modernejší.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

čo by si povedala dizajnovke od Holandskej značky Greentom Upp Classic 2017? Spĺňa všetky tvoje požiadavky terénu, spratnosti a dizajnu v jednom.

Greentom Upp Classic 2017

Potom si pozri klasickú dizajnovku od Cybex Eezy S+². Myslím, že značka tohot kočíka hovorí sama za seba a nie je potrebné rozpisovať jeho kvalitné prevedenie, spratnosť, ľahkosť a využiteľnosť v teréne.

Cybex Eezy S+²

Potom už iba klasiky, ktoré má pomaly každý od Cybex Talos S 2in1, Britax B-Motion 4 a Jane Crosswalk.

Cybex Talos S 2in1

Britax B-Motion 4

Jané Crosswalk

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally