Aký zimný fusak s ovčou vlnou pasuje do Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
11. dec 2022

Ahoj,

hľadám zimný fusak s ovčou vlnou do Thule Urban Glide 2. Chcem, aby tadiaľ prešiel 5-bodový pás.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na podobné otázky som nedávno odpovedala, tak Ti ich sem pripnem pre inšpiráciu:

Ak nechceš originál značky Thule a ani iný z môjho výberu, tak tie z ovčou vlnou nájdeš aj na Ma-tata.cz. Je to kvalitná ručná práca, môžem iba odporučiť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally