Aký fusak a nánožník do Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
30. sep 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť pri výbere príslušenstva do nášho kočíka.

Aký fusak a nánožník/nepadacia deka sedí pre kočík Thule Urban Glide 2?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku ohľadom fusaku do kočíka Thule Urban Glide 2 som dávnejšie odpovedala. Pozri sem:

Môj fusak Thule Fusak Midnight má už aj bratský model Thule Footmuff Sport 2, ktorý do neho dokonale sedí. Veľmi dobre do neho sedí nepadavá deka od značky Pinkie, ale musíš mať madlo.

S presahom, keď nemáš opierku nôh sadne aj univerzálny fusak Monti od značky Emitex. Je určený pre deti od 0 do 4 rokov. Keďže je teplejší, tak ho využívam hlavne pre chladnejšie obdobie roka. Má odopínateľné diely a sťahovacie časti, takže je prispôsobiteľný veľkosti dieťaťa pre jeho maximálne pohodlie. Využívala som ho v autosedačke, v hlbokom kočíku, v športovom kočíku, ale dá sa využiť aj v prenosnej taške pre dieťa. Má nastaviteľnú dĺžku a šírku zimného fusaku. Dĺžka fusaku je 125 cm. Táto dĺžka je vyhovujúca pre väčšie deti. Vďaka dĺžke a mäkkosti vhodný aj do detských sánok. Po odopnutí spodného nánožníka je fusak skrátený na 85 cm, dĺžka vyhovujúca pre malé deti. Predný diel je možno do šírky stiahnuť a tak fusak zúžiť. Zabráni sa tak unikaniu tepla zvnútra, hlavne malé deti sú týmto lepšie chránené pred chladom.
Tento fusak má aj 2-násobné zabezpečenie proti skĺzavaniu fusaku v kočíku. A to pre jeho zadnú stranu, pretože ju má z protišmykového materiálu. A po druhé, má pridaný diel v hornej zadnej časti fusaku, ktorý sa stiahnutím šnúrkami zmení v kapsu, ktorá po uchytení za opierku chrbta zamedzí jeho zosúvaniu v kočíku.

  • Prípadne si pozri stránku ma-tata, kde tiež ponúkajú kvalitne a na mieru ušité bohaté príslušenstvo, aj pre Thule Urban Glide 2.

Nánožník som nemala. Ale nánožník s golierom ponúka napr. obchodth.sk. Mne sa však nezdá až taký potrebný, keď máš kvalitný fusak. A po stránke dizajnu sa mi nepáči ako z kočíka prevísa.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally