Bude pasovať na Cybex Talos S Lux 2023 aj staršia hlboká vanička?

Zodpovedané
22. okt 2023

Ahoj,

plánujeme kúpiť nový športový kočík Cybex Talos S Lux 2023 a vaničku z druhej ruky.

Budú pasovať aj staršie vaničky Carry Cot S z minulých rokov?

Ďakujem

Ahoj,

tieto informácie nájdeš v našom podrobnom Modrokoníkovskom popise v odsekoch, ktoré sú venované starším modelom a kompatibilite. Je tam uvedené, že na nový Cybex Talos S Lux je možné nasadiť aj staršiu hlbokú vaničku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally