Aké príslušenstvo ku kočíku Cybex Talos S Lux 2023?

Zodpovedané
18. sep 2023

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Nakoniec sme si vybrali kočík Cybex Talos S Lux 2023 na základe výberu, ktorý si nám poskytla.

Aké príslušenstvo dopasovať k tomuto kočíku?

Mám na mysli: moskytiéru, pláštenku na športový kočík, ale aj vaničku, adaptéry na vajíčko, fusak na zimu.

Ďakujem

Ahoj,

veľmi ma teší, že som Ti pomohla vybrať kočík, ktorý je vhodný práve pre Teba. Prajem veľa nakočíkovaných kilometrov bez nehody.

V základnej výbave kočíka Cybex Talos S Lux sa nachádza iba nánožník. A výber doplnkového príslušenstva ku kočíku je skutočne široký a to nielen toho originálneho, ale aj od iných známych značiek.

Pláštenku a moskytiéru som ja osobne využívala veľmi zriedkavo, takže je na Tebe či kúpiť. Najlepšie samozrejme vždy sedí a neodstáva originálne príslušentvo značky Cybex. Vždy sa dá kúpiť aj neoriginálne príslušenstvo, ktoré je lacnejšie, no nie vždy presne sedí. Najčastejšie sa zakupuje napríklad pláštenka a moskytiéra značky DM.

Adaptéry na autosedačku – tzv. vajíčko je potrebné zakúpiť originálne (viď. priložený obrázok) pre Talos/Balios. Nasadíš na ne všetky autosedačky značky Cybex, alebo iné známe autosedačky. Ich presný zoznam nájdeš v tejto mojej nedávnej odpovedi:

Fusak taktiež zakúpiš originálny, alebo od inej známej značky. Na trhu ich je veľmi veľké množstvo. Navyše sa pomaly opäť začína sezóna fusakov, tak od výrobcov neustále pribúdajú nové tohtoročné modely.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally