Existuje adaptér na kočík Paradise Baby Magnetico a vajíčko Cybex Aton 5?

Zodpovedané
8. aug 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom kompatibility.

Existuje adaptér na kočík Paradise Baby Magnetico a vajíčko Cybex Aton Gold 5?

Ďakujem

Ahoj,

pre spojenie konštrukcie kočíka Paradise Baby Magnetico a autosedačky Cybex Aton 5 sú dostupné adaptéry (viď. priložený obrázok) typu Maxi Cosi.

Tieto adaptéry sú kompatibilné s autosedačkami popredných značiek - Kite, Avionaut, Maxi Cosi, Cybex, Kiddy, Recaro, Besafe, Concord a pod.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally